Socrates
Dergi

Biyonik Balon

Nottingham Forest, 1970'lerin sonunda iki Kupa 1 zaferiyle futbol tarihine geçti. Onlara Avrupa kapılarını açan ise 2. Lig'den çıktıkları sene kazandıkları şampiyonluktu. Başarının arkasında iki ortak, bir şişko ve basitlik vardı…

Avrupa Seyahatnamesi

Sezon öncesi herkes beklentiye girer; özellikle de taraftarlar. Sonuç kimilerini üzer, kimilerini ise mutlu eder. Avrupa’da devam eden transfer dönemini ve yeni sezondan beklentilerini Emre Özcan, Erman Yaşar ve Ozan Can Sülüm’e sorduk.

Tek Eksik

Mütevazı takımlarda başarılar yakalayan Christophe Galtier, şatafatlı Paris Saint-Germain'i büyük hedefe ulaştırabilir mi? En az onun kadar yönetime de iş düşüyor. Akla gelen ilk soru: Plana bu sefer sadık kalabilecekler mi?

Değişim

Kevin Durant’in Brooklyn Nets’ten takasını istemesiyle birlikte NBA çevrelerinde ‘sadakat’ kelimesi sıkça telaffuz edilir oldu. Peki lig bu noktaya nasıl geldi, bir çıkış yolu var mı?

Hâkim

Sofoklis Schortsanitis, Avrupa basketbolunda güç kelimesinin sözlük karşılığıydı. 'Sofo'yla kariyer yolculuğunu, ışıltılı milli takım kadrolarını, Giannis'i ve tavla becerilerini konuştuk.

Son Eklenenler

REKLAMNick Cave Reklam

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi ücretsiz kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Uzun

Hiç Unutmam

Hikâye
Yeni Sular

Artistik jimnastikte madalyaya doyamayan Türkiye, geçmişte hiç aşina olmadığı ritmik jimnastikte de podyumun zirvesine çıktı. Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı üyeleri; Avrupa Şampiyonası'nda altın madalyaya giden yolu, başarı ânını ve Tokyo hedeflerini anlattı.

Socrates Dergi