Mustafa Taha

Tüm yazıları

Olimpik Notlar #12

Oyunların ilk doping vakası, Norveç’in tarihe geçen madalya performansı ve sled’siz kalan Jamaika takımı… Mustafa Taha’dan, 2018 PyeongChang’da günün notları.

Olimpik Notlar #11

Marcel Hirscher, Martin Fourcade, ülkesi Ukrayna’ya tarihteki ilk serbest kayak olimpiyat madalyasını kazandıran Oleksandr Abrammenk ve daha fazlası… Mustafa Taha’dan, günün 2018 PyeongChang notları.

Olimpik Notlar #10

Favori Yuzuru Hanyu’dan, tarihin en büyük sürprizlerinden birine imza atan Ester Ledecka’ya Mustafa Taha’nın 2018 PyeongChang günlüğü…

Olimpik Notlar #9

Mikaela Shiffrin, Dario Cologna, Esmee Visser… Mustafa Taha’dan, günün 2018 PyeongChang notları.

Olimpik Notlar #8

2018 PyeongChang’da bugün neler yaşandı, hangi beklenen ve beklenmeyen madalyalar sahiplerinin oldu? İşte Mustafa Taha’nın seçkisi…

Olimpik Notlar #7

2018 PyeongChang’da günün öne çıkan notları, kazananları, tartışmaya yol açan kararları… Mustafa Taha, sizin için derledi.

Olimpik Notlar #6

2018 PyeongChang’da dün neler yaşandı? Hangi favoriler madalyaya uzandı, günün sürprizi kimden geldi? Mustafa Taha, not defterini sizin için açıyor…

Olimpik Notlar #5

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler oldu? Hangi ülke ve sporcuların madalya hasreti sona erdi? Mustafa Taha sizin için derledi.

Olimpik Notlar #4

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler oldu? Hangi büyük favoriler hayal kırıklığı yaşadı? Mustafa Taha sizin için derledi.

Olimpik Notlar #3

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? Kim madalyaları boynuna taktı, kim hayal kırıklığı yaşadı? Mustafa Taha, imdadınıza yetişiyor.

Olimpik Notlar #2

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? İşte Mustafa Taha’nın açılış günü notları…

Olimpik Notlar #1

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? Mustafa Taha, imdadınıza yetişiyor.

Shaunae Miller’ın Uçuşu

Londra’daki Dünya Atletizm Şampiyonası’nda gözler Rio’nun kazananlarından Shaunae Miller’ın üzerinde olacak.