Kaan Demirel

Kaan Demirel

Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü'nden mezun. Buz Hokeyi ve Basketbol en çok ilgilendiği sporlar.

Tüm yazıları

Duvarları Yıkmak

Willie O’Ree’nin, 1958’de Boston Bruins’e gelip ilk NHL maçına çıkması, aynı zamanda lig tarihine geçmesi anlamına geliyordu ve oynadığı maç sayısı az olsa da bıraktığı etki çok ama çok büyüktü.

Ofisten Öneriler #22

Socrates ofisinde ne izleniyor, ne dinleniyor, ne okunuyor, ne bekleniyor? Bu hafta seçim yapma sırası Kaan Demirel’de.

Kış Geleneği

İki köklü NHL takımı New York Rangers ve Buffalo Sabres bu yıl onuncusu düzenlenen NHL Winter Classic maçında karşı karşıya geldiler. Hem bu karşılaşmaya hem de geçmişte oynanan önemli NHL Winter Classic maçlarına bir göz atalım.

Formula Student’ta Bir Türk Takımı: YTU Racing

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Formula Student takımı YTU Racing, 2012 yılından itibaren birçok uluslararası yarışmaya katıldı. Takım lideri Mehmet Furkan Otrar ile ekibi, yarışmaları ve gelecek hedeflerini konuştuk.

Dipten Zirveye: Houston Astros

MLB’de şampiyon LA Dodgers’ı 4-3 yenen Houston Astros oldu. 2010’ların başında dibi gören Astros’un zirveye uzanan yolculuğuna göz atalım.

Milli Maçlara Yeni Bir Soluk: UEFA Uluslar Ligi

Son yıllarda kulüp müsabakalarının çok gerisinde kalan milli maçları yeniden ilgi çeker hâle getirmek için UEFA’nın yeni bir planı var: UEFA Uluslar Ligi.

Alplerden NHL’e: Nico Hischier

Nico Hischier, NHL Draft’ında ilk sıradan seçilen ilk İsviçreli oldu. 18’lik buz hokeycinin Alplerden New Jersey’ye uzanan hikâyesini Kaan Demirel yazdı.

Vegas Doğdu

Las Vegas şehri, sonunda dört büyük ligdeki ilk takımına kavuşuyor. İşte Vegas’ın geçmiş profesyonel takım denemeleri ve Vegas Golden Knights’ın ilk adımları…