Daniels Süha Özkaya

Tüm yazıları

Geleceğin Mimarı

Pekka Niemela öncesi Türkiye’nin kayakla atlamada bir geleneği yoktu. Finlandiyalı antrenör bu geleneği oluşturmaya çalışırken, ülkenin ilk olimpik sporcusunu da yetiştirmeyi başardı.

Özgürlüğe Uçmak

Fatih Arda İpcioğlu, Türkiye’nin kayakla atlamadaki ilk olimpiyat katılımcısı olmaya hak kazandı. Genç sporcunun ilham veren yolculuğuna davetlisiniz.

Kralın Düşüşü

2018 Pyeongchang’a sayılı günler kalmışken dev organizasyona ilişkin en önemli detaylardan biri de Ole Einar Bjoerndalen’in yokluğu.

A Takımı

Türkiye Curling Kadın Milli Takımı üyeleriyle konuştuk.

Dört Tepe’den Kalanlar

Kayakla atlamanın en büyük ve en özel etkinliği olan Dört Tepe Turnuvası sona erdi. Turnuvaya bu yıl damga vuran olayları derledik.

Adım Adım

Türkiye Kayakla Atlama Milli Takımı’nın gelişimini, kış sporlarındaki değişimi ve Dört Tepe Turnuvası’nı milli takım koçu Pekka Niemela ile konuştuk.

İyi İnsanlar

Somali Bandy Takımı, fazla gündemde olmayan bir başarı öyküsüne sahip. Biz de takımın yetkilileri ve oyuncularıyla bu projenin nasıl hayata geçtiğini konuştuk.

Yeni Dönem

Lasma Liepa, kanoda Türkiye’yi olimpiyat oyunlarında temsil eden ilk sporcu. Letonya asıllı kanocuyla Rio dönüşü kariyeri hakkında konuştuk.