Caner Eler

Caner Eler

2006'dan beri Eurosport Türkiye'de spiker. NTV Spor ve D-Smart'ta spiker-yorumcu olarak çalıştı. Radikal, Four Four Two, GQ gibi mecralarda yazarlık yaptı. Socrates'in genel yayın yönetmeni. Aynı zamanda beIN Sports'ta basketbol yorumluyor.

Tüm yazıları

Icarus

Icarus, yarattığı sonuçlarla, basit bir spor belgeselinin çok ötesine geçti. Rusya’daki doping skandalının iç yüzünü izleyiciye aktaran belgeselin yönetmeni Bryan Fogel ile bu yolculuğu konuştuk.

Susmayan

Socrates’in 36. sayısında ana konu: Ahenk.

Rüya

Socrates’in 35. sayısında ana konu: Rüya. Girişte Caner Eler’in kaleminden Hakeem Olajuwon’ın öyküsü var.

Arayış

Socrates’in 34. sayısında ana konu: Reform. Girişte, Caner Eler’in kaleminden Ronnie O’Sullivan var.

Tıkanma

Socrates’in 33. sayısında ana konu: İkilem. Girişte Caner Eler’in kaleminden geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Jana Novotna var.

Duygular Senfonisi

Sporda başarılı olmanız için aşka ihtiyaç duyarsınız. Aşk tek kişilik olabilir, bazen spor da öyledir. Ama bir kişinin daha varlığı sizi daha güçlü kılar.

Kusursuz

Henüz 14 yaşındayken tüm dünyanın hayranlığını kazanmıştı, 41 yıl sonra hâlâ kusursuzluğun simgesi. Efsane jimnastikçi Nadia Comaneci, Socrates’e konuştu.

Hak Talebi

Socrates’in 32. sayısında ana konu: Eşitlik. Girişte Caner Eler’in kaleminden Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı var.

Aileden Biri

Socrates’in 31. sayısında ana konu: Aile. Girişinde de Caner Eler’in kaleminden; Doğan Tanyer, Gökhan Sunter ve Tufan Ersöz’ün anılarıyla Ufuk Yanar var.

Küçük Prens

Kylian Mbappe, bir sezonda nasıl oldu da dünya futbolunun zirvesine çıktı? Onu en yakından tanıyan gazetecilerden, Le Monde yazarı Remi Dupre’den dinledik…

Yeni Dünya

Socrates’in 30. sayısında ana konu: Hedef. Girişte Caner Eler’in kaleminden Julian Nagelsmann’ın öyküsü var.

Manolya

Usain Bolt 2017 Dünya Atletizm Şampiyonası’nda son kez pistte koşacak. Socrates’in 29. sayısının açılışında Jamaikalı yıldız var.

Peter Sagan ve Soru İşaretleri

Peter Sagan, dördüncü etabın sonundaki sprintte Mark Cavendish’e yaptığı hareketin ardından yarış dışı kaldı. Arkasında soru işaretleri bırakarak…

Etki – Tepki

Socrates’in 28. sayısında ana konu: Gelecek. Girişte Caner Eler’in kaleminden Colin Kaepernick’in öyküsü var.

Deha

Johan Cruyff’ün dehası, Avrupa futbolunu şekillendiren unsurlardan biriydi. Caner Eler’in kaleminden Hollandalı efsane…