Caner Eler

Caner Eler

2006'dan beri Eurosport Türkiye'de spiker. NTV Spor ve D-Smart'ta spiker-yorumcu olarak çalıştı. Radikal, Four Four Two, GQ gibi mecralarda yazarlık yaptı. Socrates'in genel yayın yönetmeni. Aynı zamanda beIN Sports'ta basketbol yorumluyor.

Tüm yazıları

Edito: #44: Dünya Benim Bahçem

Socrates’in 44. sayısında ana konu: Hız. Girişte ise Caner Eler’in kaleminden Graeme Obree’nin hikâyesi var.

Edito #43: İnadına

Socrates’in 43. sayısında ana konu: Zarafet. Girişte, Caner Eler’in kaleminden dokuz kez olimpiyat şampiyonu olan artistik jimnastikçi Ludmilla Tourischeva’nın hikâyesi yer alıyor.

Kendi Dağlarımız

Socrates’in 42. sayısında ana konu: Macera. Girişte, Caner Eler’in kaleminden kendi dağlarını aşan sporcularımız yer alıyor…

Öncü

Socrates’in 41. sayısında ana konu: Trend.

Yamyam

Socrates’in 40. sayısında ana konu: Hegemonya. Girişinde ise Caner Eler’in kaleminden Eddy Merckx’in hikâyesi var.

Kuzey Kralı

Henrik Larsson, sahadaki başarının sırrını ‘futbolu anlamak’ ile açıklıyor. Futbolu anlamanın ise takım olabilmekten geçtiğini söylüyor. İsveçli efsaneyle Helsingborg tesislerinde buluştuk.

Dört Yılda Bir

Socrates’in 39. sayısında ana konu: Dünya Kupası. Girişte Caner Eler’in kaleminden Mario Götze’nin golü ve Dünya Kupası hatıraları var.

Unutulmaz Anlar #6: Dönüşüm

Dünya Kupası’na dört gün kala, kupa tarihinin önemli anlarını hatırlamaya devam ediyoruz. Sırada, 1958 Dünya Kupası’ndaki meşhur Brezilya takımı var.

Küçük Prens

Kylian Mbappe, bir sezonda nasıl oldu da dünya futbolunun zirvesine çıktı? Onu en yakından tanıyan gazetecilerden, Le Monde yazarı Remi Dupre’den dinledik.

İkizlerin Yolu

VakıfBank, art arda ikinci kez CEV Şampiyonlar Ligi’nde ipi göğüsledi. En değerli oyuncu seçilen Gözde Kırdar, ikizi Özge Kırdar’la birlikte Caner Eler’e konuşmuştu.

Hikâyeler

Socrates’in 38. sayısında ana konu: Risk.

Bahçıvan

Socrates’in 37. sayısında ana konu: Miras.

Icarus

Icarus, yarattığı sonuçlarla, basit bir spor belgeselinin çok ötesine geçti. Rusya’daki doping skandalının iç yüzünü izleyiciye aktaran belgeselin yönetmeni Bryan Fogel ile bu yolculuğu konuştuk.

Susmayan

Socrates’in 36. sayısında ana konu: Ahenk.

Rüya

Socrates’in 35. sayısında ana konu: Rüya. Girişte Caner Eler’in kaleminden Hakeem Olajuwon’ın öyküsü var.