Burak Tekin

Tüm yazıları

Sayılarla 2018 NBA Final Serisi

2018 NBA Şampiyonu kim olacak? Golden State Warriors mı, Cleveland Cavaliers mı? Sayılarla bakalım.

Sayıların Işığında: NBA Konferans Finalleri

NBA Konferans Finalleri başladı. Cleveland Cavaliers-Boston Celtics ve Houston Rockets-Golden State Warriors serilerine istatistiklerin ışığında bakalım.

Sayıların Işığında Konferans Yarı Finalleri

NBA’de play-off heyecanı tam gaz devam ediyor. Konferans yarı finallerinde kimler öne çıkar, hangi takımlar avantajlı? Dört serinin detaylı istatistiksel analizi…

Super Bowl: Bir Maçtan Fazlası

Super Bowl, spor dünyasının en büyük gösterisi olarak kabul edilir. Ama bu gösteriyi bugünkü konumuna getiren şey şovlarından, parıltısından çok tarihe geçen finalleridir.

NFL Rehberi: Super Bowl’u Kim Kazanır?

Philadelphia Eagles mı, New England Patriots mı? Super Bowl’a az kala bu soruya ayrıntılı bakalım.

NFL Rehberi: Sezon Sonu Ödülleri

Super Bowl’un adının konmasının ardından sezonun ödüllerine de değinmemek olmaz. Yılın en değerli oyuncusu adayları ve çok daha fazlası NFL sezon ödülleri rehberinde.

NFL Rehberi: Super Bowl Yolu

NFL Play-off’larında yolda kalanlar neden kaybetti ve Super Bowl’a kimler yükselecek? Hepsi ve daha fazlası NFL Rehberi’nde…

NFL Rehberi: Kritik Eşleşmeler

Wild Card turu tamamlandı. Bu tura dair gelişmeler, öne çıkanlar ve bu hafta oynanacak maçların ayrıntılı analizi NFL Rehberi’nde.

NFL Rehberi: Play-Off Zamanı

NFL play-off’ları başlıyor! Son gelişmeler, normal sezonun kapanış haftasından kalan en dikkat çekici hareketler ve hafta sonu oynanacak dört maçın ayrıntılı analizi NFL Rehberi’nde.

NFL Rehberi: Play-off’a Doğru

NFL’de normal sezonun son haftasına giriyoruz. Geçtiğimiz haftanın öne çıkanları, play-off öncesi tahminler ve daha fazlası NFL rehberimizde.

NFL Rehberi: Olaylı Hafta

Sakatlıklar, play-off öncesi son çabalar, haftanın en iyi hareketleri ve daha fazlası. 16. haftanın NFL rehberine hoş geldiniz!

NFL Rehberi: Play-off Dönemeci

Packers taraftarları için Aaron Rodgers’tan güzel haber, geçen haftanın en iyi hareketleri, önümüzdeki maçların tahmini… Haftanın NFL rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Lig Başladı!

Play-off yarışı kızıştı, Joe Flacco uyandı, kovulma haberleri arka arkaya geldi, yeni maçlar kapıya dayandı. NFL Rehberi her Pazar olduğu gibi karşınızda.

NFL Rehberi: Olmasaydı Sonumuz Böyle…

Eli Manning’in üzüntüsü, geçen haftanın akılda kalanları, en iyi hareketleri, önümüzdeki maçların tahmini… Haftanın NFL rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Yeni Manzara

Play-off yaklaşırken NFL’de farklı takımlar öne çıkıyor ve birbirinden ilginç sonuçlar yaşanmayı sürdürüyor. Yeni NFL Rehberi karşınızda.