Burak Tekin

Tüm yazıları

NFL Rehberi: Lig Başladı!

Play-off yarışı kızıştı, Joe Flacco uyandı, kovulma haberleri arka arkaya geldi, yeni maçlar kapıya dayandı. NFL Rehberi her Pazar olduğu gibi karşınızda.

NFL Rehberi: Olmasaydı Sonumuz Böyle…

Eli Manning’in üzüntüsü, geçen haftanın akılda kalanları, en iyi hareketleri, önümüzdeki maçların tahmini… Haftanın NFL rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Yeni Manzara

Play-off yaklaşırken NFL’de farklı takımlar öne çıkıyor ve birbirinden ilginç sonuçlar yaşanmayı sürdürüyor. Yeni NFL Rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Kritik Haftalar

NFL’de normal sezonun sonuna yaklaşılıyor. Geçtiğimiz haftanın öne çıkanları ve bu haftanın tahminleri NFL rehberimizde.

NFL Rehberi: Taht Kavgaları!

Roger Goodell’in akıbeti, sahalarda görmek istemediğimiz kavgalar, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın maç tahminleri… NFL Rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Lanetli Sezon!

Deshaun Watson’ın sakatlığı lanetli NFL sezonuna yeni bir halka oldu. Ama bu, dokuzuncu haftadan duyduğumuz heyecanı tüketmedi. NFL rehberi karşınızda…

NFL Rehberi: Yeni Bir Hafta, Yeni Bir Skandal

Robert C. McNair’in skandal açıklamaları, Carson Palmer’ın sakatlığı, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın maçları… NFL Rehberi karşınızda….

NFL Rehberi: Yedinci Haftada Neler Yaşanır?

Colin Kaepernick’in ahı, geçen haftanın sakarları, en iyi hareketleri, bu haftanın tahminleri… Haftalık NFL rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Altıncı Haftada Neler Yaşanır?

Mike Pence’in protestosu, Aaron Rodgers’ın müthiş pası, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın tahminleri…. NFL Rehberi karşınızda…

NFL Rehberi: Beşinci Haftada Neler Olur?

Cam Newton polemiği, lige kötü başlayan takımlara öneriler, geçen haftanın en güzel hareketleri ve bu haftanın tahminleri. NFL Rehberi karşınızda…

NFL Rehberi: Dördüncü Haftada Neler Olur?

NFL’de dördüncü hafta mücadelelerinde neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Geniş bir rehberle bakalım.

NFL Rehberi: Üçüncü Haftada Neler Olur?

NFL’de üçüncü hafta mücadelelerinde neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Geniş bir rehberle bakalım.

NFL Rehberi: İkinci Haftada Neler Olur?

NFL’de ikinci hafta mücadelelerinde neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Geniş bir rehberle bakalım.

NFL Rehberi: İlk Haftada Neler Olur?

NFL’de yeni sezonun ilk haftasında neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Bir rehber hazırladık.