Burak Tekin

Tüm yazıları

NFL Rehberi: Balkabağına Dönüşenler…

Altıncı hafta maçlarında kimler öne çıkar? Geçen haftadan kalanlar neler? Hepsi ve daha fazlası her zaman olduğu gibi NFL Rehberi’nde.

NFL Rehberi: Asayiş Berkemal

NFL’de bir haftayı daha geride bıraktık. Haftanın kazananları, kaybedenleri, en’leri ve gelecek haftanın tahminleri. Hepsi ve daha fazlası NFL Rehberi’nde…

NFL Rehberi: Yaşayan Ölülerin Haftası

Geride kalan haftanın notları, öne çıkan anlar, takımlar ve bu haftanın rehberi… Hepsi ve daha fazlası NFL Rehberi’nde…

NFL Rehberi: Erken Yargılar!

NFL’de ikinci haftayı geride bıraktık. Haftanın kazananları, kaybedenleri, en’leri ve gelecek haftanın tahminleri… Burak Tekin’in rehberine göz atalım.

NFL Rehberi: Alışma Dönemi

NFL’de yeni sezon tüm hızıyla başladı. İlk hafta kimler öne çıktı, ikinci hafta maçlarında neler yaşanır? Hepsi ve daha fazlası bu rehberde.

Sayılarla 2018 NBA Final Serisi

2018 NBA Şampiyonu kim olacak? Golden State Warriors mı, Cleveland Cavaliers mı? Sayılarla bakalım.

Sayıların Işığında: NBA Konferans Finalleri

NBA Konferans Finalleri başladı. Cleveland Cavaliers-Boston Celtics ve Houston Rockets-Golden State Warriors serilerine istatistiklerin ışığında bakalım.

Sayıların Işığında Konferans Yarı Finalleri

NBA’de play-off heyecanı tam gaz devam ediyor. Konferans yarı finallerinde kimler öne çıkar, hangi takımlar avantajlı? Dört serinin detaylı istatistiksel analizi…

Super Bowl: Bir Maçtan Fazlası

Super Bowl, spor dünyasının en büyük gösterisi olarak kabul edilir. Ama bu gösteriyi bugünkü konumuna getiren şey şovlarından, parıltısından çok tarihe geçen finalleridir.

NFL Rehberi: Super Bowl’u Kim Kazanır?

Philadelphia Eagles mı, New England Patriots mı? Super Bowl’a az kala bu soruya ayrıntılı bakalım.

NFL Rehberi: Sezon Sonu Ödülleri

Super Bowl’un adının konmasının ardından sezonun ödüllerine de değinmemek olmaz. Yılın en değerli oyuncusu adayları ve çok daha fazlası NFL sezon ödülleri rehberinde.

NFL Rehberi: Super Bowl Yolu

NFL Play-off’larında yolda kalanlar neden kaybetti ve Super Bowl’a kimler yükselecek? Hepsi ve daha fazlası NFL Rehberi’nde…

NFL Rehberi: Kritik Eşleşmeler

Wild Card turu tamamlandı. Bu tura dair gelişmeler, öne çıkanlar ve bu hafta oynanacak maçların ayrıntılı analizi NFL Rehberi’nde.

NFL Rehberi: Play-Off Zamanı

NFL play-off’ları başlıyor! Son gelişmeler, normal sezonun kapanış haftasından kalan en dikkat çekici hareketler ve hafta sonu oynanacak dört maçın ayrıntılı analizi NFL Rehberi’nde.

NFL Rehberi: Play-off’a Doğru

NFL’de normal sezonun son haftasına giriyoruz. Geçtiğimiz haftanın öne çıkanları, play-off öncesi tahminler ve daha fazlası NFL rehberimizde.