Atahan Cankan

Tüm yazıları

Bay Le Mans

Tom Kristensen, spor tarihinin yaşayan efsanelerinden biri. Le Mans 24 Saat’i dokuz kez kazanan, bunu yaparken de kült bir figüre dönüşen Danimarkalı; uzun ve görkemli kariyerine birkaç sene önce nokta koymuş olabilir ancak bu, içindeki ateşi söndürememişe benziyor…

5 Soruda 2018 Formula 1 Sezonu

2018 Formula 1 sezonu, 25 Mart’ta Melbourne’de başlıyor. Yeni sezondan beklentileri Atahan Cankan beş soruda değerlendirdi.

İz Bırakmak

Geçtiğimiz sezon Balkan Ralli Şampiyonluğuna ulaşan ve WRC2’de yarışan ilk Türk pilot unvanını elinde tutan Orhan Avcıoğlu’yla Atahan Cankan konuştu.

Williams ve Başarıya Dair

Williams’ın Formula1’in en köklü ekiplerinden biri olduğunu biliyoruz. Peki, yeni düzene ayak uydurabilecekler mi? Frank Williams’ın takımını bekleyen soru işaretlerini Atahan Cankan yazdı.

Peter Windsor: İşinin Ehli

Efsane motor sporları yazarı Peter Windsor ile Formula 1’deki son gelişmeleri, Lewis Hamilton’ın tarihteki yerini ve gazetecilik kariyerini konuştuk.

Rehber: 2018 Dünya Ralli Şampiyonası

2018 Dünya Ralli Şampiyonası sezonunda geçen sezona göre neler değişir, neler aynı kalır? Hangi yarışlar nereden izlenmeli ve kimlere dikkat etmeli? Türkiye’nin de 8 yıl aradan sonra takvime dahil olacağı WRC ile ilgili pek çok bilgi bu rehberde.