socratesXreflect_alt

Voleybol Tarihinin Fark Yaratanları: Gabi, Wolosz, Egonu, Boskovic... | Sana Laflar Hazırladım #04

44:57

Bu video Eşarj reklamlarını içermektedir.

Socrates'in efsane programı Sana Laflar Hazırladım geri döndü. Sezonun dördüncü bölümünde Neslihan Demir & Emre Yazıcıol, Esra Gümüş Kırıcı & Burcu Hakyemez Dal ile karşı karşıya geldi ve Can Önduygu'nun moderatörlüğünde, "Voleybol Tarihinin Fark Yaratan Oyuncuları" başlığı altında kozlarını paylaştı. Keyifli seyirler!

#SocratesDergi #SanaLaflarHazırladım

Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyon ağına sahip Eşarj, artan şarj istasyonu ihtiyacına 1.200’ün üzerinde istasyon ile 81 ilde yanıt veriyor.

2008 yılında kurulan Eşarj, Türkiye’nin tamamında 700’den fazlası yüksek hızlı (DC) olmak üzere toplam 1.200’ün üzerinde istasyona ulaşmış durumda. #YolArkadaşımEşarj

Detaylı Bilgi: https://esarj.com/

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Can Önduygu

Sana Laflar Hazırladım
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO