socratesXreflect_alt

Sezon İçi Turnuvası, Tonya Harding, 12 Dev Adam, Sinema Kültürü | Sıkça Sorulan Sorular #8

30:30

Bu video MG reklamlarını içermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular üçüncü sezonuyla sizlerle!

Spor konusunda bir bilene danışmanız mı lazım? Merak etmeyin, Caner Eler her hafta branş ayırmaksızın aklınıza takılanları yanıtlayacak. Sonraki bölümlerde cevaplanmasını istediğiniz soruları videonun altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Yeni bölümün soruları şöyle:

00:00 Sıkça Sorulan Sorular 02:13 Akılda kalan en iyi basketbol salon zemin döşemeleri sizce hangileridir? 06:19 12 Dev adamın son yıllardaki başarısızlığının ana sebebini neye bağlıyorsunuz? 11:13 Spor tarihinin (doping ve şike dışı) en büyük sahtekarlık hikayeleri nelerdir? 18:00 Bir sporcunun müsabakadan kaç saat önce uyandığı, o sporcunun performansını etkiler mi? 20:57 Gelecekte sinema diye bir şeyin kalacağını düşünüyor musunuz, yoksa olay tamamen Streaming platformlarda mı devam edecek? 25:22 Basketbolda neden futbol gibi lig usulü şampiyon belirlenmiyor? Eleme usulü ile şampiyonluk ne zaman geldi?

#CanerEler #ArmağanÜkünç #SıkçaSorulanSorular

Socrates, bütün renkleriyle artık Socrates App'te. Birbirinden özel yazılar, röportajlar ve dosyalar bundan böyle en yakınınızda. NBA'den Şampiyonlar Ligi'ne, EuroLeague'den bisiklete, tenisten atletizme spora dair her şey Socrates App'te.

📲 iOS: scrt.es/3B0A8fr 📲 Android: scrt.es/3nxMxV4

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Güncel içeriklere ve Socrates Dükkan'a ulaşmak için: Website ➡️ https://www.socratesdergi.com/ Dükkan ➡️ https://socratesdergi.com/dukkan

Caner  Eler

Sıkça Sorulan Sorular
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO