socratesXreflect_alt

Şampiyon Fenerbahçe, Final MVP'si Nigel, Ataman'ın Kulaklığı, Pascual Nereye Gidecek? | EuroStep #35

40:33

Bu program Castrol EDGE reklamları içermektedir.

EuroStep'in yeni bölümünde Uğur Ozan Sulak, İbrahim Kutluay ve Alain Digbeu; Avrupa’da oynanan playoff serilerini masaya yatırdı.

Fenerbahçe Beko’nun ligdeki 11. şampiyonluğu, Nigel Hayes-Davis’in uzatmada kupayı getiren performansı, Sarunas Jasikevicius’un son maçtaki rotasyon kullanımı, Fenerbahçe Beko’nun uzun rotasyonu, Darius Thompson ve Will Clyburn’ün Anadolu Efes’teki geleceği, beşinci maça uzanan Panathinaikos-Olimpiakos serisi, Ergin Ataman’ın kulaklığı, Xavi Pascual’in geleceği, Andrea Trinchieri’nin lig şampiyonluğu hasreti ve Fransa’nın olimpiyat kadrosu yeni bölümün ana başlıkları arasında. Keyifli seyirler!

00:00 EuroStep 1:41 Ömer Kutluay’ın Real Madrid’deki İlk Sezonu 4:01 Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde Şampiyon Fenerbahçe Beko 5:21 Castrol EDGE ile Baskı Altında Gerçek Performans: Nigel Hayes-Davis 8:24 Fenerbahçe Beko 80-72 Anadolu Efes 12:04 Fenerbahçe’nin Uzun Rotasyonu 17:46 Fenerbahçe’nin Maç Kapatamama Problemi 24:45 Xavi Pascual’in Geleceği 27:02 Anadolu Efes’in Kadro Yapısı 29:01 Kıtadan Haberler

#EuroLeague #CastrolEDGE

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Alain Digbeu

EuroStep
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO