socratesXreflect_alt

Man City-Chelsea, Mikel Arteta, Mbappe & Real Madrid, Okan Buruk, İsmail Kartal | Tardini Büfe S5B24

56:52

Bu video Bosch Car Service ve Trendyol reklamlarını içermektedir.

Emre Özcan, Tardini Büfe'nin yeni bölümünde Premier Lig'deki şampiyonluk yarışını, Pep Guardiola'nın Julian Alvarez tercihini, Mikel Arteta'nın farklı galibiyetlerini, Kylian Mbappe'nin Real Madrid ihtimalini, Galatasaray'ın Ankara'daki güçlü oyununu, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın Rize'deki oyuncu değişikliklerini merkeze aldı. Keyifli seyirler!

00:00 Tardini Büfe 02:15 Man City 1-1 Chelsea 17:51 Bosch Car Service ile Haftanın Yıldızı - Mikel Arteta 26:37 EPL'de Şampiyonluk Yarışı 29:35 Trendyol Süper Sorular I 32:15 Kylian Mbappe & Real Madrid 38:51 Ankaragücü 0-3 Galatasaray 42:11 Trendyol Süper Sorular II 49:15 Çaykur Rizespor 1-3 Fenerbahçe

Türkiye ve dünyanın en büyük araç bakım ve onarım ağı “Bosch Car Service”, 65 il 350 servis noktasında her marka ve model araca garantili bakım onarım hizmeti veriyor. Siz de ekonomik ve profesyonel çözümler için en yakın Bosch Car Service’e gidebilirsiniz. En yakın servis noktasına ise aşağıdaki link üzerinden ulaşmanız mümkün.

https://www.boschcarservice.com/tr/tr/servis-randevusu-al#/booking/service/list

#TardiniBüfe #MikelArteta #KylianMbappe

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu reflectstudio.com/socrates adresinde satışta!

SOCRATES STÜDYO