socratesXreflect_alt

Erman Yaşar ile Çok Biliyorsun #8 | Mali Selışık x Canberk Özsu I Socrates x Paribu

33:56

“Bu video Paribu reklamlarını içermektedir.”

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, 19-22 Mayıs tarihleri arasında kullanıcılarına Yemeksepeti mobil uygulamasından tam 100.000 pizza hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere ParibuLog’dan ulaşabilirsiniz.

Paribu’yu indirmek için: https://download.paribu.com/app

Erman Yaşar'ın sunduğu efsane yarışma programı Çok Biliyorsun üçüncü sezonu ile geri döndü. Yıl boyunca sekiz ünlü sekiz Socrates izleyicisinin mücadele edeceği ve içlerinden tek bir şampiyonun çıkacağı Çok Biliyorsun'un sekizinci bölümünde Mali Selışık ve Canberk Özsu kozlarını paylaştı.

Keyifli seyirler!

#ErmanYaşar #MaliSelışık #ÇokBiliyorsun

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Erman Yaşar

Çok Biliyorsun
Socrates Dergi

SOCRATES STÜDYO