socratesXreflect_alt

Dev Derbi Fenerbahçe'nin, Fred & Ferdi, Man City Yine Şampiyon, Arda Güler | Tardini Büfe S5B37

56:48

Bu video Bosch Car Service ve Trendyol reklamlarını içermektedir.

Emre Özcan, Tardini Büfe'nin yeni bölümünde Fenerbahçe'nin Galatasaray'a karşı aldığı derbi galibiyetini, Fred'in orta sahadaki performansını, İsmail Kartal'ın oyun üstünlüğünü, Okan Buruk'un kadro tercihini, Manchester City'nin Premier Lig şampiyonluğunu ve Arda Güler'in gol katkısını merkeze aldı. Keyifli seyirler!

00:00 Tardini Büfe 01:48 Fenerbahçe'nin Derbi Zaferi 15:15 Bosch Car Service ile Haftanın Yıldızı - Fred 19:54 Okan Buruk'un Kadro Tercihi & Hamleleri 26:16 Trendyol Süper Sorular I 34:50 Premier Lig Şampiyonu Manchester City 47:16 Trendyol Süper Sorular II

Türkiye ve dünyanın en büyük araç bakım ve onarım ağı “Bosch Car Service”, 65 il 350 servis noktasında her marka ve model araca garantili bakım onarım hizmeti veriyor. Siz de ekonomik ve profesyonel çözümler için en yakın Bosch Car Service’e gidebilirsiniz. En yakın servis noktasına ise aşağıdaki link üzerinden ulaşmanız mümkün.

https://www.boschcarservice.com/tr/tr/servis-randevusu-al#/booking/service/list

#TardiniBüfe #fenerbahçe #galatasaray

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu reflectstudio.com/socrates adresinde satışta!

SOCRATES STÜDYO