facebook_pixel

Neymar JR Sahada!

Dünya futbol tarihinin en pahalı transferi Neymar JR, PSG formasıyla ilk maçına çıktı ve parmak ısırttı.

Video Asistan Hakem 101

Geçtiğimiz haftadan itibaren Video Asistan Hakem uygulamasına geçen MLS, video hakem nedir, hangi durumlarda kullanılır sorularını örnek pozisyonlarla açıklayan bir tanıtım hazırladı.

Doğuş ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın tecrübeli ismi Doğuş Balbay’la kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu.

Elveda Barcelona!

Neymar, Barcelona ile yollarını ayırdı ama kalbini değil! Yıldız oyuncunun duygusal vedası gündeme damga vurdu.

Sinan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın kaptanı Sinan Güler’le kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

Totti Uzaya!

Francesco Totti’nin forması uzaya gönderildi.

36 Yıl Sonra

1978 Dünya Kupası’nın simgelerinden biri de Arjantinli futbolcuların sevincini paylaşan, iki kolu olmayan genç taraftar Victor Dell’Aquila idi. O anın kahramanlarının 36 yıl sonraki buluşmasını izliyoruz.

En İyi Çözüm

‘Cruyff Dönüşü’nün üzerinden tam 43 yıl geçti. Futbol tarihine geçen hareketi, mucidi Johan Cruyff’tan dinleyelim.

Birsel ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Çekya’da düzenlenen Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’na katılan ‘Potanın Perileri’nden Birsel Vardarlı Demirmen ile buluştu. ‘Antrenman yolunda’ tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda.

Stephon Marbury’nin İkinci Evi

Stephon Marbury’nin hayatını anlatan Çin yapımı film Temmuz ayından itibaren -şimdilik yalnızca Çin Halk Cumhuriyeti’nde olmak üzere- beyaz perdede.

Daima Birlikte – Always Together

Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya öğrencilerinin çektiği Göztepe taraftar belgeseli.

Sezonun Golcüleri: Riad Bajic

Vagner Love, Cenk Tosun ve Samuel Eto’o, Süper Lig’de gol krallığı yarışını ilk üç sırada tamamladı. Konyasporlu Riad Bajic ise attığı 17 golle sezonun sürpriz golcüsüydü.

Futbolda Cinsel Şiddet ve Cinsiyet Ayrımcılığı Sempozyumu

Futbolda Cinsel Şiddet ve Cinsiyet Ayrımcılığı Sempozyumu geçtiğimiz ay düzenledi. Sempozyumdan geriye kalanlara buradan bakabilirsiniz.

Sezonun Golcüleri: Timo Werner

Timo Werner, Bundesliga’da bu sezon attığı 21 golle beklentileri yerle bir ederken RB Leipzig mucizesinin de baş aktörlerindendi.

Göztepe’nin Şampiyonluk Günü

Göztepe’nin şampiyonluk günü bir dakikaya sığar mı? Sığdı…