Kupalar, Almanlar ve Simgeler

Inter-Roma karşılaşması, Serie A’da bu haftanın en dikkat çekici maçı. İki takımın tarihleri boyunca mücadelelerine baktığımızda da ayrı hikâyeler dikkatimizi çekiyor…

Az Ama Öz

Kazuyoshi Miura, 50 yaşında takımıyla sözleşmesini uzatarak tarihe geçti. Japon futbolcunun Serie A kariyeri de kısa ama tarihi olmuştu…

Unutulmaz Diego Anları

Diego Maradona 57 yaşında. 57 yıla sayısız anı sığdırdı ama o FIFA’ya 5 tanesini seçti.

Morrissey’in Yıldızı Joey Barton

Joey Barton, futbol sahalarından çekildi ama kendini unutturmamaya devam ediyor.

Ben Atacağım!

Neymar ile Cavani arasında yaşanan gerginlik, haftaya damgasını vurdu. Aslında benzer tartışmalar, zaman zaman yeşil sahalarda yaşanıyor.

En İyi 5’ten Geriye Kalanlar

EuroBasket 2017 sona erdi ve turnuvanın en iyi 5 oyuncusu belli oldu. Bu özel oyuncuların turnuva günlerini yeniden hatırlayalım.

Furkan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, 12 Dev Adam’ın genç yıldızı Furkan Korkmaz ile antrenman yolunda buluştu. Furkan EuroBasket hazırlıklarını, şampiyonadan beklentilerini anlattı.

Ailenin Yılmayan Basketbolcusu

Sinan Güler için basketbol bir aile geleneğiydi. Basketbolun içinden gelen ailesi, kariyeri boyunca yanındaydı. Şimdi o da Milli Takım arkadaşlarının her daim yanında olmaya çalışıyor.

Destek Verme Sırası Doğuş’ta

Doğuş Balbay, çok genç yaşta A Milli Takım kapısını aralamıştı. Artık o dönem gördüğü desteği yeni jenerasyona aktarma zamanı…

Neymar JR Sahada!

Dünya futbol tarihinin en pahalı transferi Neymar JR, PSG formasıyla ilk maçına çıktı ve parmak ısırttı.

Video Asistan Hakem 101

Geçtiğimiz haftadan itibaren Video Asistan Hakem uygulamasına geçen MLS, video hakem nedir, hangi durumlarda kullanılır sorularını örnek pozisyonlarla açıklayan bir tanıtım hazırladı.

Doğuş ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın tecrübeli ismi Doğuş Balbay’la kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu.

Elveda Barcelona!

Neymar, Barcelona ile yollarını ayırdı ama kalbini değil! Yıldız oyuncunun duygusal vedası gündeme damga vurdu.

Sinan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın kaptanı Sinan Güler’le kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

Totti Uzaya!

Francesco Totti’nin forması uzaya gönderildi.