Unutulmaz Dünya Kupası Finalleri

Dünya Kupası, büyük yıldızlar, klasikleşen goller ve ilginç hikâyeler çıkardı her zaman. Ama büyük ödülü kazananlar, tarihe daha afili bir imza bıraktı. Kupanın sahibini bulduğu finaller de bu yüzden apayrı bir yere sahip.

Dünya Kupası’nda Günün Menüsü #9

Dünya Kupası’nda dokuzuncu günün menüsünde neler var? Erman Yaşar’dan dinleyelim…

Ve Kupa Başlar!

Dünya Kupası’nın en büyük sürprizlerinden bazıları da açılış maçlarında yaşanır. Bazen tarihe geçen sonuçlar alınır bazen de sürpriz anlar karşımıza çıkar. İşte, kupa tarihinin unutulmaz açılış maçları.

Kupa Filmleri #1: Annemler Tatilde

Socrates, Dünya Kupası boyunca içinde kupa hikâyeleri barındıran filmleri izliyor, yorumlarını derliyor. Kupa Filmleri serimizin ilk durağında, Brezilya yapımı Annemler Tatilde var.

Kupa Hikâyeleri: Dünya Kupası Tarihinin En İyi 20 Golü

Kupa Hikâyeleri’nde İlhan Özgen ve Buğra Balaban, geri sayıma kupa tarihinin en güzel 20 golüyle devam ediyor. Maradona’nın slalomundan Carlos Alberto’ya, Arie Haan’ın füzesinden Teofilo Cubillas’ın serbest vuruşuna…

Saygı Gecesi

Juventus taraftarı, Cristiano Ronaldo’nun röveşata golünü ayakta alkışlamaktan çekinmedi. Bu, akıllara 10 sene önce Madrid’de yaşanan özel bir geceyi getirdi.

Tam İsabet

Sinisa Mihajlovic, dünya futbol tarihinin en özel solaklarından biriydi. Attığı frikik golleri ile iz bırakan efsane, formundan hiçbir şey kaybetmemiş gibi gözüküyor…

Fark Yaratan Savunmacı: Alessandro Nesta

Alessandro Nesta, kendi döneminin en önemli savunmacılarından biriydi. Sakatlıklara rağmen oynadığı takımlara seviye atlattı. Christian Vieri de bunun farkındaydı…

Londra Merkez #4: Transfer İhtiyaçları, Scholes, Henry, Shevchenko

Londra Merkez’in dördüncü bölümünde büyük altılının transfer ihtiyaçları, Paul Scholes, Thierry Henry ve transfer fiyaskoları konuşuldu.

Socrates Stüdyo: Amerikan Mutfak #1

Socrates Stüdyo’nun NBA programı Amerikan Mutfak’ın ilk bölümünde konular Paul Pierce, Cleveland Cavaliers ve Markelle Fultz.

Socrates Stüdyo: Box-to-Box #1

Socrates Stüdyo’nun Avrupa futbolu programı Box-to-Box’ın ilk bölümünde konular Cengiz Ünder, Iñigo Martínez ve Leon Goretzka…

Socrates Stüdyo: Box-to-Box #2

Box-to-Box’ın ikinci bölümünde Jupp Heynckes yönetimindeki Bayern, Fiorentina taraftarının Bernardeschi’yi ıslıklaması ve Cengiz Ünder’in Benevento performansı var.

Socrates Stüdyo: Box-to-Box #3

Box-to-Box’ın üçüncü bölümünde ana konular PSG-Real Madrid, Ronaldo vs Neymar ve ‘İlk Takım: Juventus’ belgeseli…

Socrates Stüdyo: Londra Merkez #2

Londra Merkez’in ikinci bölümünde ana konular Jose Mourinho, Premier Lig’deki dördüncülük yarışı ve Adam Lallana’nın ayakları…

Socrates Stüdyo: Londra Merkez #1

Socrates’in Premier Lig sohbetiyle süslü programı Londra Merkez’in ilk bölümünde Onur Erdem, Ozan Can Sülüm ve Erman Yaşar, Ada’da haftanın öne çıkan konularını masaya yatırıyor.