En İyi 5’ten Geriye Kalanlar

EuroBasket 2017 sona erdi ve turnuvanın en iyi 5 oyuncusu belli oldu. Bu özel oyuncuların turnuva günlerini yeniden hatırlayalım.

Furkan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, 12 Dev Adam’ın genç yıldızı Furkan Korkmaz ile antrenman yolunda buluştu. Furkan EuroBasket hazırlıklarını, şampiyonadan beklentilerini anlattı.

Ailenin Yılmayan Basketbolcusu

Sinan Güler için basketbol bir aile geleneğiydi. Basketbolun içinden gelen ailesi, kariyeri boyunca yanındaydı. Şimdi o da Milli Takım arkadaşlarının her daim yanında olmaya çalışıyor.

Destek Verme Sırası Doğuş’ta

Doğuş Balbay, çok genç yaşta A Milli Takım kapısını aralamıştı. Artık o dönem gördüğü desteği yeni jenerasyona aktarma zamanı…

Neymar JR Sahada!

Dünya futbol tarihinin en pahalı transferi Neymar JR, PSG formasıyla ilk maçına çıktı ve parmak ısırttı.

Video Asistan Hakem 101

Geçtiğimiz haftadan itibaren Video Asistan Hakem uygulamasına geçen MLS, video hakem nedir, hangi durumlarda kullanılır sorularını örnek pozisyonlarla açıklayan bir tanıtım hazırladı.

Doğuş ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın tecrübeli ismi Doğuş Balbay’la kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu.

Elveda Barcelona!

Neymar, Barcelona ile yollarını ayırdı ama kalbini değil! Yıldız oyuncunun duygusal vedası gündeme damga vurdu.

Sinan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın kaptanı Sinan Güler’le kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

Totti Uzaya!

Francesco Totti’nin forması uzaya gönderildi.

36 Yıl Sonra

1978 Dünya Kupası’nın simgelerinden biri de Arjantinli futbolcuların sevincini paylaşan, iki kolu olmayan genç taraftar Victor Dell’Aquila idi. O anın kahramanlarının 36 yıl sonraki buluşmasını izliyoruz.

En İyi Çözüm

‘Cruyff Dönüşü’nün üzerinden tam 43 yıl geçti. Futbol tarihine geçen hareketi, mucidi Johan Cruyff’tan dinleyelim.

Birsel ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Çekya’da düzenlenen Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’na katılan ‘Potanın Perileri’nden Birsel Vardarlı Demirmen ile buluştu. ‘Antrenman yolunda’ tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda.

Stephon Marbury’nin İkinci Evi

Stephon Marbury’nin hayatını anlatan Çin yapımı film Temmuz ayından itibaren -şimdilik yalnızca Çin Halk Cumhuriyeti’nde olmak üzere- beyaz perdede.

Daima Birlikte – Always Together

Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya öğrencilerinin çektiği Göztepe taraftar belgeseli.