Podcast: Avustralya Açık 2018

Rekorların adamı Roger Federer bildiğimiz gibi, Caroline Wozniacki ise rüyasına sonunda ulaştı. Avustralya Açık’ın ardından, Socrates ekibi dev turnuvayı değerlendiriyor…

Haftalık Spor Rehberi: 22-29 Ocak

Socrates editörleri, bu hafta oynanacak spor müsabakaları arasından en dikkat çekenleri seçti. İşte bu hafta için önerilerimiz…

Avustralya Açık 4. Gün: Melbourne Sıcağı

Avustralya Açık’ta geride kalan güne sıcaklar damgasını vurdu. Tabii 39 derecenin altında oynanan zor karşılaşmalar, bazı favorilere de pek iyi gelmedi.

Avustralya Açık 3. Gün: Ecel Terleri

Avustralya Açık’ın üçüncü gününe favorilerin döktüğü ecel terleri damga vurdu. Grigor Dimitrov, Caroline Wozniacki ve Jo-Wilfried Tsonga’nın güç bela üçüncü tura çıktığı güne göz atıyoruz.

Avustralya Açık 2. Gün: Yeniden…

Avustralya Açık’ta ikinci gün geride kaldı. Melbourne Park, bugün Novak Djokovic ve Stan Wawrinka gibi eski şampiyonların geri dönüşünü kutluyordu.

Avustralya Açık 1. Gün: Sürpriz Başlangıç

Melbourne’da ilk pazartesi, son derece keyifli maçlar ve beklenmeyen galibiyetlerle sona erdi. İşte 2018 Avustralya Açık’ta ilk günün satır başları…

Borg Çağı

Björn Borg 26 yaşında bir gün tenisi bıraktı. Eğer devam etse ne olurdu bilemiyoruz ancak bu bile onu efsane yapmaya yeterli.

US Open’ın Arka Plandaki Kahramanları

2017 Amerika Açık geride kaldı. Spot ışıklarının altında kendilerine pek yer bulamayan tekerlekli sandalye oyuncuları için de…

İkinci Perde: Federer vs. Del Potro

Roger Federer ve Juan Martin del Potro ikilisi Amerika Açık’taki ikinci düellolarına çıkıyor. Dev maç öncesinde, 2009’daki dev kapışmayı hatırlıyoruz.

Bir Öncü: Arthur Ashe

Amerika Açık’ın merkez kortuna da ismini veren Arthur Ashe, teniste ırk bariyerinin yıkılmasında önemli rol oynayan isimlerden biriydi.

Podcast: 2017 Amerika Açık

Amerika Açık başlıyor. Kimler favori? Sürpriz çıkar mı? Aras Yetiş ve Uğur Ozan Sulak, takvimin son Grand Slam’ini konuştu.

Prototip

Alexander Zverev hem oyun hem de imaj olarak, 20 yaşında birçok tenis efsanesinin o yaşındaki halinden çok daha fazla yol kat etti. Sırada, tenisin yeni süper yıldızı olmak var…

Mutluluğun Peşinde

Tarihin en özel sporcularından birisi 36 yaşına bastı. Roger Federer’i en yakından tanıyan gazetecilerden Peter Bodo’yla Wimbledon öncesi konuşmuş, efsane raketi dinlemiştik.

2017 Wimbledon: Federer’in 19. Harikası

Wimbledon’da neler oldu neler bitti? Socrates ekibi, Federer ve Muguruza’nın zaferleriyle biten turnuvayı değerlendirdi.

Nefes kesen maçın harika sayıları

Wimbledon’da Gilles Muller – Rafael Nadal maçı şimdiden hafızalara kazındı. Kazanılan puanlar ise nefes kesti.