Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

DergiSocrates’in Şubat 2020 Sayısında Neler Var?

Socrates'in Tevazu merkez kortlu Şubat 2020 sayısı çıktı. Yeni sayının sayfalarında hangi dosyaların yer aldığını merak edenleri şöyle alalım...

Socrates’in ‘Tevazu’ üzerine kurulan yeni sayısının kapağında Fernando Muslera, Meryem Boz ve Michael Phelps var. Galatasaray’ın 2010’lardaki en istikrarlı yıldızı Muslera, dergimize geniş bir röportaj verdi. Türkiye Kadın Voleybol Takımı’nın olimpiyat elemelerine  damga vuran Meryem Boz, kariyerini ve geleceğini anlattı. Emekli efsane Michael Phelps ise Baltimore’da Socrates’e konuştu ve hayatının karanlık günlerinden altın madalyalarına kadar birçok konudan söz açtı.

Yeni sayıda röportajlar bununla da bitmiyor. Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Sertaç Şanlı, Almanya futbolunun yükselen teknik adamlarından Julian Nagelsmann, dergimize adını veren Brezilyalı efsane futbolcu Socrates’in eski takım arkadaşı Walter Casagrande, 59. sayının öne çıkan söyleşileri arasında.

Merkez Kort’ta yine çok özel dosyalar var. Avrupa basketbolunun mütevazı yıldızı Kyle Hines, Spurs’le koçluk serüvenine atılan Tim Duncan, kadınlar tenisinin sessiz şampiyonu Simona Halep, egonun futboldaki karşılığı Zlatan Ibrahimovic, kayakla atlamanın sıra dışı kahramanı Dawid Kubacki, Rusya doping davasının başrollerinden Yuliya Stepanova, Toronto Raptors‘ın gezgin antrenörü Nick Nurse… Hepsi ve daha fazlası yeni sayıda.

Toprak Saha bölümünde ise bu ay 1990’lar İtalyan futboluna imza atan takımlardan Sampdoria var. Liverpool’un evladı Trent Alexander-Arnold, Snooker’da değişiminin anahtar yüzlerinden Stuart Bingham, 2020’lerde NFL‘de yaşanması muhtemel değişimler ve dart tarihine geçen Fallon Sherrock da sayfalarımızda yer bulanlar arasında.

Socrates’i gazete bayileri, kitabevleri, zincir marketler ve https://dukkan.socratesdergi.com/ adresinde bulabilirsiniz.