Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

Saha DışıSocrates’in Nisan 2018 Sayısında Neler Var?

Socrates'in Nisan 2018 sayısı çıktı! Dördüncü yılın ilk sayısında neler olduğunu merak edenleri şöyle alalım...

Socrates, dördüncü yılının ilk sayısında ‘Miras’ başlığını ve günümüzden geleceğe kalacak 25 yaş altı 30 sporcuyu manşetine çıkarıyor.

Nisan 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Anthony Davis, Harry Kane ve Simone Biles…

Bu üç ismin de yer aldığı 30 sayfalık kapak dosyasında; çeşitli branşlara hâlihazırda damga vurmuş, rüştünü ispatlamış ya da gelecekte en büyüklerin mirasını devralması beklenen 30 sporcu yer alıyor. Dosyanın hayata geçmesini sağlayan yazarlar arasında ise Kaan Kural, Bülent Timurlenk, Dağhan Irak, Uğur Karakullukçu, Emre Özcan, Erman Yaşar, Ozan Can Sülüm ve Şevket Furkan Erbay gibi isimler var.

Socrates’in 37. sayısındaki içerikler bunlarla da sınırlı değil… Galatasaray efsanesi Cevad Prekazi, Fenerbahçe Doğuş’un İtalyan forveti Nicolo Melli, Beşiktaş’ın emektarı Süreyya Soner ve Alman futbolunun simgelerinden Jürgen Klinsmann ile gerçekleştirilmiş röportajlar da bu ay sayfalarımızda yer alıyor.

Nisan 2018 sayısında ayrıca; Türkiye voleybolunun temel taşlarından Cengiz Göllü anısına hazırlanmış altı sayfalık dosya, Tiger Woods ve Arvydas Sabonis portreleri ile Survivor’a katılan atletlerin tercihlerine ilişkin incelemeler de mevcut.

Socrates’i 1 Nisan’dan itibaren; gazete bayileri, kitapevleri, zincir marketler ve socratesdergi.com’da bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler