Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

GenelSocrates’in Eylül 2018 Sayısında Neler Var?

Socrates'in 'Macera' ana konulu Eylül 2018 sayısında neler var? Satır başlarına göz atalım...

Socrates, 42. sayısında ‘Macera’ başlığını manşete çıkarıyor. Kapakta ise Cengiz Ünder var. Roma’daki ilk sezonunda muhteşem işler yapan milli futbolcu ile İtalya günlerini konuştuk. Ayrıca Cengiz’in gelişimini Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya ve İtalyan gazeteci Bruno Bottaro’ya sorduk.

Yıldız ismin kapağı süslediği sayıda geniş bir futbolda yeni sezon rehberi var. Farklı kalemler İngiltere’den İtalya’ya, İspanya’dan Fransa’ya büyük liglerde yeni sezonu yazdı. Sıra Türkiye Ligi’ne geldiğinde ise İbrahim Altınsay ile kulüplerimizin ekonomik sorunlarını ve transfer kısırlığını konuştuk.

Derginin bu ay dikkat çeken konuklarından biri de Sarp Apak. Ünlü oyuncu hem kariyerini hem de hayatının sporla kesişen taraflarını içtenlikle anlattı.

Türkiye’ye dağcılığı sevdiren Nasuh Mahruki ve Afrika’yı bisikletle dolaşan Hasan Söylemez ile yaptığımız röportajlar sayfalarımızı süslüyor. Bir maçta 100 sayı atarak NBA rekorlarını alt üst eden Wilt Chamberlain’i Yiğiter Uluğ yazdı. Avrupa futbolunun 2000’lerdeki en büyük figürlerinden biri olan Portekizli menajer Jorge Mendes’in renkli yaşamını ise Bülent Timurlenk kaleme aldı.

Eylül’de Marmaris’te düzenlenecek olan Dünya Ralli Şampiyonası üzerine yaptığımız geniş dosya, Juventus’un ve sahibi Agnelli Ailesi’nin asırlık mazisi, boks dünyasının merakla beklediği Canelo Alvarez-Gennady Golovin maçı da aynı şekilde Socrates’in 42. sayısında.

Socrates’i gazete bayileri, kitabevleri, zincir marketlerde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ev Sahibi

Ev Sahibi

6 gün önce
Aynanın İçinden

Aynanın İçinden

7 gün önce
Usta Çırak

Usta Çırak

7 gün önce