Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

DergiSocrates’in Ekim 2019 Sayısında Neler Var?

Socrates'in 'Yabancı' merkez kortlu Ekim 2019 sayısı çıktı! Yeni sayıda hangi içeriklere yer verdiğimizi merak edenleri şöyle alalım...

Socrates‘in Ekim kapağında Eda ErdemMax Kruse ve Charles Leclerc var. Yeni sayının Merkez Kort kelimesi ise Yabancı.

2019 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası‘nda gümüş madalya alan Türkiye’nin kaptanı Eda Erdem Dündar, yeni sayımıza özel bir röportaj verdi. Erdem turnuva öykülerinden Türk voleybolunun geleceğine kadar pek çok konudan söz etti. Formula 1‘in yeni yıldızı Charles Leclerc ise Ferrari’deki ilk sezonunu Socrates‘e anlattı. Fenerbahçe‘nin yeni yıldızı Max Kruse, Bundesliga’dan ayrılış ve Türkiye’ye geliş nedenlerini açıkladı.

Merkez Kort’un girişinde ise ‘Yabancı Sınırı’ tartışması var. Buğra Balaban ile Atahan Altınordu‘nun hazırladığı dosyada Aykut Kocaman‘dan Önder Özen‘e, Uğur Meleke‘den Ömer Ali Şahiner‘e birçok isim Türk futbolunun bitmeyen tartışmasını kendi penceresinden anlattı. Çiçeği burnunda US Open şampiyonu Bianca AndreescuJames Montague‘ın gözünden futbola giren yabancı sermaye, Kocamustafapaşaspor‘un kadın başkanı Zeynep Pınar Ulus Çokyaşar, efsane Yalçın Granit‘in Paris günleri, Mehmet Yüce‘nin kaleminden Türk sporunun yabancı öncüleri… Hepsi ve daha fazlası Merkez Kort’ta.

Yeni sayının içerikleri bunlarla sınırlı değil. Emre Özcan, Antonio Conte‘nin Inter serüvenini yazdı. İlhan Özgen, Toprak Saha’da Ardiles‘in Tottenham günlerine yer verdi. Claudio Ranieri, futbol felsefesinden ve kariyerinden özel bir röportajla Socrates‘e bahsetti. Serhan Acar, WRC Marmaris‘i yazdı. Doruk PehlivanHentbol Şampiyonlar Ligi‘ne uzanan başarılı kariyerini Ozan Can Sülüm‘e anlattı. Ayrıca Greta Thunberg‘den Blaise Pascal‘a, Bury‘den Ben Stokes‘a pek çok karakter ve konu Socrates‘in yeni sayısında…

Socrates’i gazete bayileri, kitabevleri, zincir marketler ve https://dukkan.socratesdergi.com/ adresinde bulabilirsiniz.