Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

Son Yorumlar

  DergiSocrates’in Ağustos 2019 Sayısında Neler Var?

  Socrates'in 'Para' merkez kortlu Ağustos 2019 sayısı çıktı! Yeni sayımızda hangi konuları işlediğimizi merak edenleri şöyle alalım...

  Socrates‘in ‘Para’ merkez kortlu Ağustos 2019 sayısı çıktı! Mehmet DemirkolUğur Karakullukçu ve Emre Özcan, Socrates için bir yuvarlak masada buluştu, Antoine Griezmann‘dan başlayarak Avrupa futbolunda yaz transferlerini değerlendirdi. NBA‘in en çılgın yazını İnan Özdemir yazarken Brooklyn Nets yolunu tutan Kevin Durant‘i Kaan Kural kaleme aldı. 2019 Kadınlar Futbol Dünya Kupası‘nın yıldızı Megan Rapinoe‘nun spor dünyasındaki yerini ise Dağhan Irak inceledi.

  Futbola veda eden Arjen Robben‘in Socrates Almanya ekibinden Alexis Menuge‘e verdiği röportaj yeni sayının özel içerikleri arasında. Türk basketbolunun en büyük isimlerinden İbrahim Kutluay ise Uğur Ozan Sulak‘a konuştu, kariyerinin bilinmeyen sayfalarını anlattı. Toprak Saha bölümünde İlhan Özgen, efsane futbolcu Kadri Aytaç‘ın geniş bir portresini çıkardı, Aytaç’ı meslektaşlarına ve yakınlarına sordu.

  Yeni sayıdaki içerikler elbette bununla sınırlı değil. Nejat İşler, hem yeni kitabını hem de Gümüşlükspor’daki maceralarını Socrates‘e anlattı. Lakabı ‘Money’ olan Floyd Mayweather‘ın geniş bir portresini Yücel Tuğan çıkarırken neden boksun dünyanın en kârlı sporlarından biri olduğunu Mustafa Taha anlattı. Sadece yeteneğiyle değil, bir marka hâline gelişiyle de tenis dünyasını damga vuran Maria Sharapova‘yı Aras Yetiş kaleme alırken Allyson Felix‘in spor endüstrisinin en büyük markalarından biriyle mücadelesini Başak Can yazdı. Para sayısının en önemli içeriklerinden biri de Türk futboluna ait. Alper Öcal, dört büyükler etrafından Türk futbolunun ekonomik sorunlarına değindi.

  Futbol taktikleri tarihi üzerine dev bir eseri olan Jonathan Wilson‘ın futbolun geleceği üzerine yazdığı 10 sayfalık metin de Socrates‘in Ağustos sayısında. Coco Gauff portresi, Nikola Mirotic transferi, hatalarıyla ve sevaplarıyla John Daly, Atletico Madrid’in yeni transferi Joao Felix de yine yeni sayıda…

  Socrates’i gazete bayileri, kitabevleri, zincir marketler ve https://dukkan.socratesdergi.com/ adresinde bulabilirsiniz.

  İlginizi çekebilecek diğer içerikler