Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

DergiSocrates’in 43. Sayısında Neler Var?

Socrates'in 'Zarafet' merkez kortlu Ekim 2018 sayısı çıktı! Yeni sayımızdaki içeriklere göz atalım...

Socrates, 43. sayısında ‘Zarafet’i öne çıkarıyor. Ekim 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Cedi Osman, Katarina Witt ve Marco van Basten.

Harika bir çaylak sezonu geçiren Cedi ile Cleveland Cavaliers’taki deneyimlerini, gelecek hedeflerini ve LeBron James’in ayrılışını konuştuk. Dünya futbolunun en zarif efsanelerinden Marco van Basten ise Socrates Almanya ekibinden Alexis Menuge’e verdiği röportajda teknik direktörlük kariyerindeki pişmanlıkları ve futbola bakışını anlattı. Birkaç nesli televizyon başına bağlayan Alman buz patenci Katarina Witt’in unutulmaz öyküsünü ise Orkun Yeşim kaleme aldı.

Türk futbolunun en estetik ayaklarından Oğuz Çetin; saha görüşündeki sırları, Almanya ve Fenerbahçe günlerini, 10 numaraların değişimini Socrates’e anlattı. İki farklı veda da bu ay Socrates’in sayfalarında. Yakın zamanda hayatını kaybeden İsmet Badem’in basketbol mirasını yol arkadaşı Murat Murathanoğlu’na sorduk. Kısa süre önce basketbolu bıraktığını açıklayan Manu Ginobili’yi ise abisi Leandro Ginobili’den dinledik. Küçüklüğündeki karne anılarından NBA kariyerine kadar….

Bob Paisley’nin Liverpool tarihine etkisinden Stephen Curry’nin NBA’in akışını değiştirmesine, Wayne Gretzky’nin buz hokeyindeki hegemonyasından Amerika Açık’taki tartışmalı Serena Williams-Naomi Osaka finaline kadar birçok konu Socrates’in 43. sayısında. Socrates’i gazete bayileri, kitapevleri, zincir marketler ve dukkan.socratesdergi.com adresinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler