Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

GündemSocrates, Almanya’da!

Socrates Dergi, artık Almanca konuşulan ülkeler için hazırlanan özgün içeriğiyle, Avrupa’da bulunabilecek.

Socrates, artık Almanca konuşulan ülkeler için hazırlanan özgün içeriğiyle, Avrupa’da da bulunabilecek. Derginin; sporun yanında edebiyat, müzik, tarih ve felsefeye dokunan yayın çizgisi ise değişim göstermeyecek.

Derginin merkezi Berlin’de; baskısı Braunschweig’da, pazarlaması Cromatics tarafından Dresden’de, dağıtımı ise DPV tarafından Hamburg’dan yapılıyor. Dağıtım ağında Avusturya, İsviçre, Portekiz, İtalya ve Benelüks ülkeleri var.

ekran-resmi-2016-10-18-16-33-26

Almanca Socrates’in ‘başlangıçlar’ temalı ilk sayısının kapağındaysa, Liverpool Menajeri Jürgen Klopp bulunuyor. Premier Lig’in yıldız menajerlerinin yer aldığı aynı dosyada, kariyerini Borussia Dortmund’da sürdüren Nuri Şahin de eski hocası Jose Mourinho üzerine bir yazı kaleme aldı. Yine Pep Guardiola ve Antonio Conte bu dosyanın aktörlerinden.

İlk sayıda, Alman Basketbol Ligi’nin en büyük üç takımının antrenörleri Aleksandar Djordjevic, Andrea Trinchieri ve Ahmet Çakı ile yapılan röportajlar öne çıkıyor. Tenisin dünyasının yeni bir numarası, Alman raket Angelique Kerber’le de özel bir röportaj yine ilk sayının sayfalarında.

Öte yandan işleri The New Yorker, The New York Times ve The Progressive gibi yayınlarda yer alan M.K. Perker de çizimleriyle dergiye katkı yapıyor.

Socrates Almanca ile alakalı daha fazla bilgi ve sipariş için buraya tıklayabilirsiniz!

İlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kontrol

Kontrol

3 gün önce
Kürkçü Dükkânı

Kürkçü Dükkânı

3 gün önce
General Dusko

General Dusko

1 hafta önce