facebook_pixel

Forvetin Penaltı Anındaki Endişesi

23 yıl önce bugün Roberto Baggio, kaçırdığı penaltıyla Dünya Kupası tarihine geçmişti. O ânın en yakın tanığı ise Baggio’nun tam karşısında duruyordu: Claudio Taffarel.

Fatih Keleş: “Hedefim Dünya Şampiyonluğu”

Türk boks tarihinde hem amatörde hem de profesyonelde Avrupa şampiyonu olan ilk sporcu Fatih Keleş, kariyerini Cihat Gemici’ye anlattı.

“Attan Düşmek Bile Keyif”

Gülçin Aksu Denizhan için at yarışı çok büyük bir tutku. Hem de her türlü riske rağmen… Zeliha Yiğit, genç kadın binici ile konuştu.

Sınıf Birincisi

Furkan Korkmaz, önümüzdeki sezon NBA’de Philadelphia 76ers forması giyecek. Genç yıldızla geçtiğimiz yıl Mart 2016 sayısı için konuşmuştuk.

Amatör Ruh

Mehmet Özgül, namıdiğer ‘Çilli’ Mehmet, 1970’li yıllarda Galatasaray ile özdeşleşmiş futbolculardandı. Unutulmaz futbolcu ile kariyerini konuştuk…

“Fenerbahçe taraftarı zoru başardı”

Fenerbahçe Basketbol Takımı bu sezona damga vurdu. Başarının arkasında ise bir tezahürat vardı. “Güneşimi Kaybettim” şarkısını seslendiren Mithat Körler, sezonun tezahüratını yorumladı.

Asgari Müştereklerde Birleşen Takım

Eskişehirspor 52 yıllık tarihinin en parlak dönemini onlarla yaşamıştı. Tezahüratlara ilham veren Fethi Heper, Nihat Atacan ve Ender Konca, altın dönemi anlatıyor…

Düzenli Kaos

Fenerbahçe’nin yeni antrenörü Aykut Kocaman, geçtiğimiz sayılarda konuğumuz olmuş; kariyerini ve planlarını anlatmıştı. O röportajda üstünde durduğu olgulardan biri de sahada görmek istediği oyundu.

Kaptan: Oliver Kahn

Oliver Kahn da idolü Tony Schumacher gibi yenilgiden pek hoşlanmıyor. Felix Seidel, Alman efsaneyle mağlubiyet ve başarı üzerine konuştu.

Beşiktaş Sevgisinden Mutluyum

Sanlı Sarıalioğlu, Beşiktaş ile şampiyonluklar da gördü zor günler de… Unutulmaz kaptan ile 12 yılını verdiği Beşiktaş kariyerini konuştuk.

Sezgin Coşkun: Ankaragücü’nün tarihine geçtik

Ankaragücü kötü geçen yıllarına son verdi. Şampiyonlukla biten sezonu takımın tecrübeli ismi Sezgin Coşkun ile konuştuk.

Juventus Avantajlı Ama…

Predrag Mijatovic, 1998 Şampiyonlar Ligi Finali’nde Juventus’a attığı golle 32 yıldır kupaya uzanamayan Real Madrid’e zaferi getirmişti. Karadağlı efsane ile 1998 Finali’ni, kariyerinin önemli anlarını ve bu seneki finali konuştuk. İşte o röportajdan bazı bölümler:

Ali ve Şürekâsı

Muhammed Ali kariyeri boyunca birçok büyük spor yazarına ilham verdi. Gary Smith de onlardan biriydi. Kimilerine göre gelmiş geçmiş en

Sessiz Bir Devrim

Kocaelispor, 3.Lig’de play off finaline kadar yükseldi ama kaybeden tarafta kaldı. Takımın teknik direktörü Ümit Metin Yıldız ile sezonu değerlendirdik.

Aranan Adam

Avrupa basketbolunun önemli isimlerinden Aleksandar Djordjevic, Socrates’e konuştu.