facebook_pixel

Podcast: Süper Lig’de Bu Hafta #2

Socrates ekibinden Atahan Altınordu, Fatih Demireli ve Kutay Ersöz, Süper Lig’in iddialı ekiplerinin bu haftaki performanslarını değerlendirdi.

2017 İspanya Turu Rehberi

La Vuelta’da neler olur? Favoriler kimler, parkur nasıl? Caner Eler ile İnan Özdemir tartıştı.

Podcast: Süper Lig’de Bu Hafta #1

Socrates ekibinden Atahan Altınordu ve Fatih Demireli, Süper Lig’in iddialı ekiplerinin ilk hafta performansını değerlendirdi.

2017-2018 Sezonu Başlıyor: La Liga

Bu haftasonu açılışı yapacak İspanya La Liga’da yeni sezon öncesini İnan Özdemir ve Kutay Ersöz değerlendirdi.

Socrates FPL Podcast #1

Socrates ekibinden Onur Erdem ve Buğra Balaban, FPL’de ilk hafta öne çıkan isimleri ve yeni hafta öncesi tavsiyelerini konuştu.

2017-2018 Sezonu Başlıyor: Serie A

Bu haftasonu açılışı yapacak İtalya Serie A’da yeni sezon öncesi takımların son durumunu İlhan Özgen, Emre Özcan ve Mehmetcan Arısoy konuştu.

Ramil Guliyev’in Tarihi Zaferi

Ramil Guliyev, Türkiye’ye atletizm tarihindeki ilk dünya şampiyonluğunu getirdi. Caner Eler ve İnan Özdemir, tarihi 200 metreyi konuştu.

2017-2018 Sezonu Başlıyor: İngiltere Premier Lig

Socrates ekibi, 2017-2018 sezonu başlarken İngiltere Premier Lig’de şampiyonluk adaylarından başlayarak genel resmi konuştu.

Tarihin En Pahalı Transferi: Neymar PSG’de

Neymar’ın Barcelona’dan PSG’ye gidişi gündeme bomba gibi düştü. Kutay Ersöz, İlhan Özgen, İnan Özdemir büyük transferi konuştu.

Ahmethan Köse ve Hatırlattıkları

Ahmethan Köse’nin hatırlattığı, ülke futbolunda sürpriz şekilde bulduğu forma şansını iyi değerlendiren örnekleri konuştuk.

Serie A’da Transfer Baharı

Yaz transfer döneminin en dikkat çeken merkezlerinden Serie A’da şu ana dek dikkat çeken imzaları İlhan Özgen ve Emre Özcan konuştu.

2017 Wimbledon: Federer’in 19. Harikası

Wimbledon’da neler oldu neler bitti? Socrates ekibi, Federer ve Muguruza’nın zaferleriyle biten turnuvayı değerlendirdi.

Podcast: Galatasaray Kötü Başladı

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Östersunds’a deplasmanda 2-0 kaybetti ve tur umutlarını zora soktu. Galatasaray’daki son durumu konuştuk.

Podcast: 2017 Fransa Bisiklet Turu Nasıl Başladı?

2017 Fransa Bisiklet Turu nasıl başladı, geride kalan etaplarda neler yaşandı? Caner Eler ile İnan Özdemir olaylı ilk haftayı değerlendirdi.

Transfer Raporu: İlk Hafta

Socrates ekibinden Kutay Ersöz, Atahan Altınordu ve Buğra Balaban, yaz transfer döneminin ilk haftasında dikkat çeken transferleri konuştu.