Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

Saha DışıMart 2018 Sayısında Neler Var?

Socrates'in Mart 2018 sayısı çıktı! İçerisinde neler olduğunu merak edenleri şöyle alalım...

Socrates, 36. sayısında Premier Lig’deki güç dengelerini ve menajer savaşlarını masaya yatırıyor.

Merkez Kort bölümünde ‘ahenk’ temalı dosyaları işleyen Mart 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Josep Guardiola, Jose Mourinho ve Jürgen Klopp…

Bu üç ismin de yer aldığı 26 sayfalık kapak dosyasının onur konuğu, İngiliz gazeteci ve yazar Jonathan Wilson… Ada futbolunun usta kalemi, sekiz sayfalık röportajında Premier Lig’deki güç dengelerini değerlendiriyor. Katalan gazeteci Isaac Lluch’un yakın arkadaşı Pep Guardiola’yı kaleme aldığı kapak dosyasında, Nuri Şahin ve gazeteci Bülent Timurlenk’in gözünden Jose Mourinho da var. Ayrıca, Emre Özcan’ın anlatımıyla Jürgen Klopp’un Liverpool’u da dosyanın konuları arasında…

Socrates’in 36. sayısındaki içerikler bunlarla da sınırlı değil… Bayern Münih ve Alman Milli Takımı’nın stoperi Mats Hummels, yazar ve gurme Vedat Milor, ünlü tenisçi Tommy Haas ve voleybolcu Gizem Güreşen Karadayı ile gerçekleştirilmiş röportajlar da bu ay sayfalarımızda yer alıyor.

Mart 2018 sayısında ayrıca; Murat Toklucu ile Serkan Seymen’in kaleminden Ertegün Kardeşlerin Amerika macerası, Nevşin Mengü’nün değerlendirmesiyle Kuzey Kore’nin 2018 PyeongChang’a damga vuran ponpon kızları ve Kaan Kural’ın gözünden 2004 NBA Şampiyonu Detroit Pistons dosyası da var.

Socrates’i 1 Mart’tan itibaren; gazete bayileri, kitapevleri, zincir marketler ve dukkan.socratesdergi.com’da bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler