Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

Yaşam2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Levi’s® ile sokak partilerinin yıldızı olun!

Levi’s® 2018 İlkbahar/Yaz sezonu için hiphop tarzının en havalı çağlarını, denim üzerinde son moda parlak renkleri ve vahşi baskıları kullanarak günümüze taşıyor. Müziğin estetikle birleşmesinden ilham alarak, geçmiş nesillere öncü olduğu gibi, gelecek neslin modasına da yön vermeye devam ediyor.

Levi’s®’ın Tasarım Ekibi Başkanı Jonathan Cheung yeni koleksiyonu bu şekilde aktarıyor: “Sokak stilinin moda üzerinde çok büyük bir etkisi var. Moda ve müzik kültürünü ileri taşıyan yeni bir jenerasyon geliyor. New York ve Bronx’taki hip-hop sokak stilini inceledik ve bu koleksiyonumuzda 80’lerin ve 90’ların retro tarzını yansıttık.”

Bu sezon modasının yeni adı: Sokak Partisi

Levi’s® ile canlanmaya başlayan 80’lerin ve 90’ların sokak trendi, kadın koleksiyonunda rengarenk ilkbahar çiçekleri baskısı ve feminen görünümlü nakış detaylarla kendini gösteriyor. Kışın koyu renk görmeye alıştığımız skinny jeanler ise ilkbaharın renkleriyle sezona tazelik getiriyor. Yüksek bel şortlar, grafik desenli tişörtler ve mini tulumlar kalabalıkta tarzınızla öne çıkmanızı sağlarken 90’ların en çok sevilen asi görünümünü geri getiriyor.

Erkek koleksiyonunda ise; sörf, paten ve punk etkileri taşıyan Supima pamuklu tişörtler grafik desenler, gün batımı baskıları ve çizgilerle vintage hissini artırıyor. Levi’s®, bu sezon alıştığımız tapered kesim pantolonların “Warp Stretch” kumaşıyla konforunu artırırken, klasik jeanin daralan paça kesimli hali olan 502™ Regular, 511™ Slim’in dar bacak kesimli hali olan 512™ Slim Taper modelleriyle jeanler arasında da çeşitlilik sunuyor.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler