Socrates Web Beta v1.0
 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

GenelKasım 2017 Sayısında Neler Var?

Socrates Dergi'nin 'Eşitlik' merkez kortlu Kasım 2017 sayısı bayilerde. Yeni sayımızda hangi konular olduğuna bir göz atalım.

Socrates ‘in 32. sayısı raflardaki yerini aldı!

Kasım sayısının kapağında, NBA’in üç yıldızı; Kevin Durant, LeBron James ve Kyrie Irving yer alıyor. 2017-18 sezonundan beklentilerin, ‘süper takımlar’ın, değişen güç dengelerinin işlendiği bölümde Kaan Kural ve Orkun Çolakoğlu’nun sezon beklentileri ve analizleri de bulunuyor.

Ana konusu ‘Eşitlik’ olan sayının ‘Merkez kort’ bölümünde ayrıca; Türk futbolunun genç yıldızı Enes Ünal, ilk kadın hakem Lale Orta, milli voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti ile yapılmış röportajlar ve Nevşin Mengü’nün tenis tarihinin tartışmalı figürü Margaret Court’a dair bir yazısı da var.

32. sayıda, ana konu haricindeki içerikler de dikkat çekici… Bunların başında da Formula 1’in süper yıldızı Sebastian Vettel, imza penaltısıyla tarihi adını yazdıran Antonin Panenka, Anadolu Efes’in ABD’li skoreri Errick McCollum, Avrupa basketboluna önemli bir iz bırakan Trajan Langdon ve Türk bisikletinin yükselen yıldızı Ahmet Örken ile yapılmış röportajlar yer alıyor.

Dergide ayrıca; Alex Ferguson’ın Manchester United’daki ilk yıllarının, Ercan Taner ve Barbaros Talı’nın ağzından TRT ekolünün, Björn Borg-John McEnroe rekabetini beyazperdeye aktaran sinema filminin ve Moğolistan’ın ıssız çöllerine uzanan bir golf macerasının detayları da kendilerine yer bulmuş durumda.

Socrates’e 12 aylık abone olarak, hem indirimden yararlanabilir hem de kargo ücreti ödemeden düzenli olarak dergiye ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz. dukkan.socratesdergi.com adresinden dergimize abone olabilir ve eski sayılarımızı satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler