Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

Diğer SporlarJustin Timberlake Yeniden Super Bowl’da

Justin Timberlake, bu gece bir kez daha Super Bowl devre arasında sahne alacak. 2004'teki ilk performansı ise bir skandalla sonuçlanmıştı.

Bu yıl 52.’si düzenlenecek Super Bowl’un en önemli parçalarından birisi de hiç şüphesiz devre arası şovları. Fakat 1 Şubat 2004 günü New England Patriots ile Carolina Panthers arasında Houston’da oynanan ve Patriots’ın şampiyonluğuyla sonuçlanan Super Bowl XXXVIII organizasyonunun devre arası şovunda tarihe geçen bir skandal yaşanmıştı.

Bu yıl ikinci kez Super Bowl sahnesine çıkacak Justin Timberlake’in bu özel gündeki ilk performansı 2004 yılındaydı. Timberlake’in sahnedeki partneri ise Janet Jackson’dı. Ama o gün işler ters gitmişti. Justin Timberlake & Janet Jackson ikilisi başarılı bir performans sergilerken kapanışta Timberlake, Jackson’ın deri kıyafetini sert bir şekilde aniden çekince uzun yıllar unutulmayacak ‘o an’ yüz milyonlarca izleyicinin tanıklığında gerçekleşti. Olayın kaza olduğuna dair açıklamalar yapılsa da yayıncı CBS’in o dönemki yetkilileri hafta boyunca ikilinin provalarını izlemiş ve ters bir durumla karşılaşmamışlardı. Olaya dair teoriler bir kenara dursun, ‘sabıkalı’ Justin Timberlake’in Super Bowl LII sahnesinde neler yapacağı büyük merak konusu…

2004’teki şovun tamamını izlemek isteyenleri ise şöyle alalım:

İlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kazanmak

Kazanmak

9 ay önce
Dönemler Üstü

Dönemler Üstü

9 ay önce