Olimpik Notlar #3

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? Kim madalyaları boynuna taktı, kim hayal kırıklığı yaşadı? Mustafa Taha, imdadınıza yetişiyor.

Birleşik Kore Buz Hokeyi Takımı Buzda

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda tek bayrak altında yarışacak Güney ve Kuzey Kore kadın buz hokeyi oyuncuları ilk maçlarına çıktı.

NFL Rehberi: Sezon Sonu Ödülleri

Super Bowl’un adının konmasının ardından sezonun ödüllerine de değinmemek olmaz. Yılın en değerli oyuncusu adayları ve çok daha fazlası NFL sezon ödülleri rehberinde.

FUT Champions Cup Başlıyor!

FIFA eWorld Cup yolundaki ilk büyük aşama bu hafta sonu başlıyor. Kupaya katılabilmek adına oyuncuları uzun bir yolculuk bekliyor.

Naim Ağabey

Kardeşi, öğrencisi, halefi, oda arkadaşı ve daimi dert ortağı Halil Mutlu, Naim Süleymanoğlu’nu anlatıyor…

Haftalık Spor Rehberi: 22-29 Ocak

Socrates editörleri, bu hafta oynanacak spor müsabakaları arasından en dikkat çekenleri seçti. İşte bu hafta için önerilerimiz…

Yüksek Voltaj

Rob Cross, finalde Phil Taylor’ı mağlup ederek yeni dart dünya şampiyonu oldu. Genç yıldızın yükseliş hikayesi ise son derece ilham verici.

Yeni Yılın İlk Sayısında Neler Var?

Socrates’in Ocak 2018 sayısı raflarda. Gelin, yeni yılın ilk sayısının içeriklerinde küçük bir tura çıkalım…

NFL Rehberi: Play-off Dönemeci

Packers taraftarları için Aaron Rodgers’tan güzel haber, geçen haftanın en iyi hareketleri, önümüzdeki maçların tahmini… Haftanın NFL rehberi karşınızda.

Aralık 2017 Sayısında Neler Var?

Socrates Dergi’nin ‘İkilem’ merkez kortlu Aralık 2017 sayısı bayilerde. Yeni sayımızda hangi konular olduğuna bir göz atalım.

Podcast: Süper Lig’de Bu Hafta #11

Socrates ekibinden Atahan Altınordu ve Kutay Ersöz, Süper Lig’in 11. haftasında oynanan maçları değerlendirdi.

Profesör

Formula 1’de kimilerine abi, kimilerine arkadaş, kimilerine de düşman kardeş oldu. F1 efsanesi Alain Prost, Socrates’e konuştu.

Futbol Rehberi: 4-5 Kasım

Socrates editörleri, bu hafta sonu oynanacak maçlar arasından en dikkat çekenleri seçti. İşte Avrupa futbol sahalarından haftanın maçları…

Kasım 2017 Sayısında Neler Var?

Socrates Dergi’nin ‘Eşitlik’ merkez kortlu Kasım 2017 sayısı bayilerde. Yeni sayımızda hangi konular olduğuna bir göz atalım.

Hak Talebi

Socrates’in 32. sayısında ana konu: Eşitlik. Girişte Caner Eler’in kaleminden Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı var.