NFL Rehberi: Taht Kavgaları!

Roger Goodell’in akıbeti, sahalarda görmek istemediğimiz kavgalar, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın maç tahminleri… NFL Rehberi karşınızda.

Kusursuz

Henüz 14 yaşındayken tüm dünyanın hayranlığını kazanmıştı, 41 yıl sonra hâlâ kusursuzluğun simgesi. Efsane jimnastikçi Nadia Comaneci, Socrates’e konuştu.

Profesör

Formula 1’de kimilerine abi, kimilerine arkadaş, kimilerine de düşman kardeş oldu. F1 efsanesi Alain Prost, Socrates’e konuştu.

NFL Rehberi: Lanetli Sezon!

Deshaun Watson’ın sakatlığı lanetli NFL sezonuna yeni bir halka oldu. Ama bu, dokuzuncu haftadan duyduğumuz heyecanı tüketmedi. NFL rehberi karşınızda…

Öteki Lewis Hamilton

Lewis Hamilton, Formula 1’de dördüncü şampiyonluğunu kazandı. Britanyalı pilot, Socrates’in Almanya edisyonu için Karin Sturm’a konuşmuştu.

NFL Rehberi: Yeni Bir Hafta, Yeni Bir Skandal

Robert C. McNair’in skandal açıklamaları, Carson Palmer’ın sakatlığı, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın maçları… NFL Rehberi karşınızda….

NFL Rehberi: Yedinci Haftada Neler Yaşanır?

Colin Kaepernick’in ahı, geçen haftanın sakarları, en iyi hareketleri, bu haftanın tahminleri… Haftalık NFL rehberi karşınızda.

NFL Rehberi: Altıncı Haftada Neler Yaşanır?

Mike Pence’in protestosu, Aaron Rodgers’ın müthiş pası, geçen haftanın en iyi hareketleri, bu haftanın tahminleri…. NFL Rehberi karşınızda…

Alplerden NHL’e: Nico Hischier

Nico Hischier, NHL Draft’ında ilk sıradan seçilen ilk İsviçreli oldu. 18’lik buz hokeycinin Alplerden New Jersey’ye uzanan hikâyesini Kaan Demirel yazdı.

NFL Rehberi: Beşinci Haftada Neler Olur?

Cam Newton polemiği, lige kötü başlayan takımlara öneriler, geçen haftanın en güzel hareketleri ve bu haftanın tahminleri. NFL Rehberi karşınızda…

Zirveye Doğru

Türk boks tarihinin en önemli maçlarından birisi 7 Ekim’de gerçekleşecek. Avni Yıldırım, Muhammed Ali Kupası çeyrek finalinde ünlü İngiliz boksör Chris Eubank Jr. ile karşılaşacak.

Maksimum Heyecan

İş Bankası Maximum Kart’ın ana sponsorluğunda dijital eğlence ve oyun dünyasını buluşturan GameX 2017’yi 150 bin kişi ziyaret etti.

Yeni Hayal

NHL’de son iki sezonun şampiyonu Pittsburgh Penguins, yeni sezonda da iddialı. Geçen yıl kazanılan başarının altında ise iki ismin imzası biraz daha belirgin.

Vegas Doğdu

Las Vegas şehri, sonunda dört büyük ligdeki ilk takımına kavuşuyor. İşte Vegas’ın geçmiş profesyonel takım denemeleri ve Vegas Golden Knights’ın ilk adımları…

NFL Rehberi: Dördüncü Haftada Neler Olur?

NFL’de dördüncü hafta mücadelelerinde neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Geniş bir rehberle bakalım.