facebook_pixel

NFL Rehberi: İlk Haftada Neler Olur?

NFL’de yeni sezonun ilk haftasında neler yaşanır, hangi takımlar öne çıkar, kimler favori? Bir rehber hazırladık.

Koşu + Orman + Gece: Harika!

Koşu editörümüz Ozan Can Sülüm, 9 Eylül Cumartesi Belgrad Ormanı’nda yapılacak Under Armour Gece Koşuları’na nasıl hazırlandığını anlattı.

Longines Uluslararası Yarış Festivali Sona Erdi

Hafta sonu, Sir Alex Ferguson’ın atı İstanbul’da yarıştı. Bu Veliefendi Hipodromu’nda iki gün süren Longines Uluslararası Yarış Festivali’nin heyecan verici sürprizlerinden sadece biriydi.

Topkapı Koşusu’nun Galibi Wonnemond

Longines Uluslararası Yarış Festivali birbirinden heyecanlı yarışların ardından sona erdi. Topkapı Koşusu’nu Wonnemond isimli safkan kazandı. Longines Zarafet Ödülü ise Arzu Bekir Aracı’nın oldu.

Her Açıdan Yarış Festivali

Longines Uluslararası Yarış Festivali kapılarını açtı. Pistte, Türk atçılığının en önemli isimleri, dünyanın güçlü ekürilerinden temsilcilerle buluştu. Tribünlerde ise şıklık yarışı vardı.

Uluslararası Yarış Festivali’nde İlk Gün

Türk safkanları Veli Efendi Hipodromu’nda dünyaca ünlü rakipleriyle karşılaştı.

Yılın Gösterisi: Floyd Mayweather vs. Conor McGregor

Boks ile MMA’in en büyük iki yıldızı ringde buluşacak. Peki dev maçı kim kazanacak? Mayweather mı, McGregor mu?

Gelmiş Geçmiş En İyi: Adam Peaty

*Bu yazı, 29 Temmuz’da Andy Bull tarafından Guardian için kaleme alındı. Siz daha işinize doğru yol alırken, Adam Peaty çoktan

Mucit: Enzo Ferrari

“Ben bir mühendis değilim. Sadece, insan ve otomobilin kışkırtıcısıyım.” Motor sporları tarihinin en güçlü isimlerinden Enzo Ferrari, kendi hayatını ve

Devrim Arabaları

Formula E, motor sporları dünyasında henüz Formula 1 seviyesinde olmasa da popülerliği giderek artıyor. Peki Formula E için sırada ne var? Atahan Cankan yazdı.

Dört Başı Mamur

Ramil Guliyev harika bir adam. Sadece muhteşem işler başardığı pistte değil, dışarıda da. Londra’daki tarihi anları Ramil’in yanında geçiren gazeteci Şevket Furkan Erbay, ‘tanık olduğu’ Guliyev’i yazdı.

Ramil Guliyev’in Şampiyonluk Yolu

Ramil Guliyev, 200 metredeki zaferiyle atletizm dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Peki bu zafer nasıl geldi?

Ramil Guliyev’in Tarihi Zaferi

Ramil Guliyev, Türkiye’ye atletizm tarihindeki ilk dünya şampiyonluğunu getirdi. Caner Eler ve İnan Özdemir, tarihi 200 metreyi konuştu.

Hâlâ Kusursuz

Usain Bolt’un son yarışında Justin Gatlin’e geçilmesi akıllara birçok benzer örneği getirdi. Onlardan birisi de unutulmaz şampiyon kısrak Zenyatta.

Başarmak Zamanı

Ramil Guliyev, 200 metrede dünya şampiyonu! Şampiyon atletimizle Londra yolculuğu öncesinde konuşmuştuk…