Olimpik Notlar #9

Mikaela Shiffrin, Dario Cologna, Esmee Visser… Mustafa Taha’dan, günün 2018 PyeongChang notları.

Görev: Yalnızlık

Hintli Luj sporcusu Shiva Keshavan ülkesini altı kez Kış Olimpiyatları’nda temsil ederek pek çok ilke imza attı. Onun bu spordaki hikayesi ise genç sporculara örnek olabilecek cinsten.

Olimpik Notlar #8

2018 PyeongChang’da bugün neler yaşandı, hangi beklenen ve beklenmeyen madalyalar sahiplerinin oldu? İşte Mustafa Taha’nın seçkisi…

Olimpik Notlar #7

2018 PyeongChang’da günün öne çıkan notları, kazananları, tartışmaya yol açan kararları… Mustafa Taha, sizin için derledi.

Olimpik Notlar #6

2018 PyeongChang’da dün neler yaşandı? Hangi favoriler madalyaya uzandı, günün sürprizi kimden geldi? Mustafa Taha, not defterini sizin için açıyor…

Olimpik Notlar #5

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler oldu? Hangi ülke ve sporcuların madalya hasreti sona erdi? Mustafa Taha sizin için derledi.

CryoTherapy: Soğukta Sağlık Arayışı

CryoTherapy bugünlerde birçok önemli sporcunun kullandığı bir rejenerasyon yolu. -100 derecenin altındaki dondurucu deneyimi, editörlerimizden Ozan Can Sülüm de yaşadı.

Olimpik Notlar #4

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler oldu? Hangi büyük favoriler hayal kırıklığı yaşadı? Mustafa Taha sizin için derledi.

Olimpik Notlar #3

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? Kim madalyaları boynuna taktı, kim hayal kırıklığı yaşadı? Mustafa Taha, imdadınıza yetişiyor.

Olimpik Notlar #2

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? İşte Mustafa Taha’nın açılış günü notları…

Olimpik Notlar #1

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda bugün neler yaşandı? Mustafa Taha, imdadınıza yetişiyor.

Nick Foles: Kaybetmekten Korkmamak

Philadelphia Eagles ile destansı bir sezonun ardından Super Bowl şampiyonluğuna ulaşan quarterback Nick Foles, başarıya giden yolda geçmişteki başarısızlıklarından faydalandığını anlatan bir açıklamada bulundu.

Asfalttan PyeongChang’a

Hamza Dursun’un tesadüfen başladığı, yazları asfalt üzerinde antrenman yaptığı kayaklı koşu yolculuğunda sıradaki durak PyeongChang. Dursun’un olimpiyat hikâyesini kendisinden dinledik.

Bobsledde Birkaç Afrikalı

2018 PyeongChang’da bir Afrika takımı ilk kez bobsledde temsil edilecek. Kara Kıta’nın ‘Üşütük Popolar’ını, Nijeryalı kaptan Seun Adigun anlatıyor.

Geleceğin Mimarı

Pekka Niemela öncesi Türkiye’nin kayakla atlamada bir geleneği yoktu. Finlandiyalı antrenör bu geleneği oluşturmaya çalışırken, ülkenin ilk olimpik sporcusunu da yetiştirmeyi başardı.