Berlin Notları #6: Asher-Smith’in Üçüncü Altını

Berlin’de düzenlenen 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda son günü geride bıraktık. Dünden kalanları Mustafa Taha derledi.

Berlin Notları #5: Ingebrigtsen’den Tarihi Duble

Berlin’de düzenlenmekte olan Avrupa Atletizm Şampiyonası tüm hızıyla devam ediyor. Mustafa Taha’nın kaleminden bir önceki günün geniş özeti…

Berlin Notları #4: Martinot-Lagarde’ın Zaferi

Berlin’de düzenlenen 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda dünden kalanları Mustafa Taha derledi.

Berlin Notları #3: Ramil Guliyev’den Tarihi Başarı

Berlin’de düzenlenen 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası’nın üçüncü gününü Ramil Guliyev ve Yasmani Copello’nun madalyaları ile kapattık. Mustafa Taha’dan dünün notları…

Berlin Günlüğü #2: Harting’in Vedası

Berlin’de düzenlenen 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda dünden kalanları Mustafa Taha derledi.

Berlin Günlüğü #1: Türkiye’ye İlk Madalya

Berlin’de düzenlenmekte olan Avrupa Atletizm Şampiyonası tüm hızıyla devam ediyor. Mustafa Taha’nın kaleminden bir önceki günün geniş özeti…

Kafesten Politikaya

Eski bir MMA dövüşçüsü ve bir avukat olan Sharice Davids’in sıradaki hedefi, politika sahnesinde başarılı olmak.

Berlin 2018 Türkiye Kadrosu

Berlin Olimpiyat Stadı’ndaki altı günlük Avrupa Şampiyonası’nda Ay-yıldızlı formayı taşıyacak olan 44 atlet içinde kimin ne kadar şansı var? Atletleri yıl boyu yakından takip eden Şevket Furkan Erbay’dan mini bir tahmin serisi…

Öncü

Socrates’in 41. sayısında ana konu: Trend.

NFL Takım Sahiplerine Açık Mektup

Kareem Abdul-Jabbar, sosyal eşitsizlik ve son dönemde artan gerilim üzerine NFL takım sahiplerine bir mektup yazdı.

Hollywood’da Yükselen Bir Yıldız

Profesyonel kariyerine ABD’de devam eden Türk boksör Cem Kılıç ile Ankara ziyaretini fırsat bilerek özel bir röportaj gerçekleştirdik. Kılıç’ın Jermell Charlo’dan Mike Tyson’a uzanan arkadaş listesi oldukça etkileyici. Hayat hikâyesi ise yeni taşındığı Los Angeles’ın Hollywood filmlerini aratmıyor.

E-Spor’da Yapay Zekâ Çağı

Elon Musk’ın kurucu ortağı olduğu OpenAI firması, ürettiği yapay zekalarıyla dünyanın en iyi Dota 2 takımının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Vegas Mucizesi

Vegas Golden Knights modern dönemde lige katılıp ilk yılında Stanley Cup finaline çıkan tek takım. Bu yeni takımı, neleri farklı yaptıklarını ve finali ABD’li buz hokeyi yazarı Sean McIndoe’ya sorduk.

Açık Ara En İyisi

Antalya’daki 30 yıllık okçuluk klasiği Dünya Kupası mücadelesi geride kaldı. Her açıdan büyük övgüyü hak eden Okçuluk Dünya Kupası etabında, Yeşim Bostan makaralı yayda şampiyon olurken, Mete Gazoz ve Yasemin Anagöz karışık takımda üçüncü sırayı aldılar.

Donald Trump’ın Özür Dilediği Şampiyon: Jack Johnson

Geçtiğimiz günlerde ABD başkanı Donald Trump tarafından resmi özür dilenen eski dünya şampiyonu boksör Jack Johnson, ringdeki ırk ayrımının ilk kurbanlarından biriydi.