Kararlar

Aralık 2015 #9

Socrates Dergi 9. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Caner Eler'in yayın yönetmenliğini üstlendiği derginin dokuzuncu sayısında, yazılarıyla Ryan Jones, Murat Murathanoğlu, Küçük İskender, Mahir Ünsal Eriş, Sinan Güler, Tanıl Bora ve İbrahim Altınsay gibi isimler yer alıyor.

Aralık sayısının en çarpıcı içeriği ise Konyaspor Teknik Direktörü ve Fenerbahçe efsanesi Aykut Kocaman ile yapılan röportaj. Caner Eler ve Onur Erdem’in sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam, Fenerbahçe günlerinden 3 Temmuz sürecine, Alex ile ilişkisinden modern futbola birçok soruya içtenlikle yanıt verdi.

Ana konu olarak ‘Kararlar’ temasının işlendiği sayıda; LeBron James dosyası da öne çıkan içerikler arasında. NBA yıldızı ile henüz lisedeyken ilk röportajını yapan SLAM dergisi eski yayın yönetmeni Ryan Jones, LeBron James’in dününü ve bugününü anlatırken, Fenerbahçe Genel Menajeri Maurizio Gherardini de NBA günlerinden yola çıkarak bir oyuncunun bir takımın kaderini nasıl değiştirebileceğini kaleme aldı. Yakın dönem bisiklet tarihinin iz bırakan isimlerinden Andre Greipel’in yanı sıra, Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden Dejan Bodiroga ile yapılan röportajlar da derginin dikkat çeken konuları arasında.

Socrates’in Aralık sayısı, tüm bunların yanı sıra Borusan Filarmoni Orkestrası Şefi Sascha Goetzel ile futbol üzerine bir sohbetten Türkiye futbolunun son 30 yılının en önemli 30 kararına; Stephen Appiah, Gizem Girişmen ve Erkan K. Köstendil röportajlarından Ronda Rousey dosyasına kadar birçok doyurucu içeriğe sahip.

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi