socratesXreflect_alt
Kararlar

Aralık 2015 #9

Socrates Dergi 9. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Caner Eler'in yayın yönetmenliğini üstlendiği derginin dokuzuncu sayısında, yazılarıyla Ryan Jones, Murat Murathanoğlu, Küçük İskender, Mahir Ünsal Eriş, Sinan Güler, Tanıl Bora ve İbrahim Altınsay gibi isimler yer alıyor.

Aralık sayısının en çarpıcı içeriği ise Konyaspor Teknik Direktörü ve Fenerbahçe efsanesi Aykut Kocaman ile yapılan röportaj. Caner Eler ve Onur Erdem’in sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam, Fenerbahçe günlerinden 3 Temmuz sürecine, Alex ile ilişkisinden modern futbola birçok soruya içtenlikle yanıt verdi.

Ana konu olarak ‘Kararlar’ temasının işlendiği sayıda; LeBron James dosyası da öne çıkan içerikler arasında. NBA yıldızı ile henüz lisedeyken ilk röportajını yapan SLAM dergisi eski yayın yönetmeni Ryan Jones, LeBron James’in dününü ve bugününü anlatırken, Fenerbahçe Genel Menajeri Maurizio Gherardini de NBA günlerinden yola çıkarak bir oyuncunun bir takımın kaderini nasıl değiştirebileceğini kaleme aldı. Yakın dönem bisiklet tarihinin iz bırakan isimlerinden Andre Greipel’in yanı sıra, Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden Dejan Bodiroga ile yapılan röportajlar da derginin dikkat çeken konuları arasında.

Socrates’in Aralık sayısı, tüm bunların yanı sıra Borusan Filarmoni Orkestrası Şefi Sascha Goetzel ile futbol üzerine bir sohbetten Türkiye futbolunun son 30 yılının en önemli 30 kararına; Stephen Appiah, Gizem Girişmen ve Erkan K. Köstendil röportajlarından Ronda Rousey dosyasına kadar birçok doyurucu içeriğe sahip.

Socrates Dergi