İkinciler

Kasım 2015 #8

Socrates Dergi 8. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Caner Eler'in yayın yönetmenliğini üstlendiği derginin sekizinci sayısında, yazılarıyla Guillem Balague, Murat Murathanoğlu, Küçük İskender, Kaan Kural, Sinan Güler, Serhan Acar ve Jon Cotterill gibi isimler yer alıyor.

Kasım sayısının en çarpıcı içeriği ise Beşiktaş ile Süper Lig’e harika bir giriş yapan Şenol Güneş ile yapılan röportaj. Kutay Ersöz’ün sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam, Trabzonspor günlerinden Beşiktaş kariyerine, siyasetten sanata birçok soruya içtenlikle yanıt verdi.

Ana konu olarak ‘İkinciler’ temasının işlendiği sayıda; Fenerbahçe efsanelerinden Oğuz Çetin futbolculuk ve teknik adamlık kariyerini özetlerken, Semih Şentürk-Arif Erdem ikilisi de birlikte forma giydikleri forvetleri anlattı.

Yakın dönem bisiklet tarihinin iz bırakan isimlerinden Andy Schleck’in yanı sıra, Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden Antoine Rigaudeau ile yapılan röportajlar da derginin öne çıkan konuları arasında.

Socrates’in Kasım sayısı, tüm bunların yanı sıra Bursaspor’un şampiyonluk hikâyesinin sözlü tarihinden Pau Gasol’a; Nevşin Mengü, Müge Boz ve Igor Rakocevic röportajlarından Ekrem Dağ’ın mülteci hayatına kadar birçok doyurucu içeriğe sahip.

Kurumsal kimliği ve tasarımını TBWAIstanbul’un hazırladığı derginin, kreatif direktörlüğünü ise Volkan Karakaşoğlu ve Hüseyin Sandık üstleniyor.

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi