Hız

Kasım 2018 #44

Socrates Dergi 44. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates, 44. sayısında Hız’ı öne çıkarıyor. Kasım 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Ronnie O’Sullivan, Eden Hazard ve Lewis Hamilton.

Karakteri, stili ve başarılarıyla snooker’dan daha da büyük hâle gelen Ronnie O’Sullivan’ı farklı yönleriyle inceledik. 12 sayfalık geniş dosyayı kaçırmayın.

Eden Hazard, Premier Lig’in en iyisi mi? Chelsea’nin ve Maurizio Sarri'nin prensinin bu sezonki olağanüstü çıkışına baktık.

Formula 1’de beşinci dünya şampiyonluğuna yürüyen Lewis Hamilton’ı ise Serhan Acar kaleme aldı. Ayrıca yıldız sürücü ile kısa bir sohbet yaptık.

Elbette özel konular ve konuklar bunlarla da sınırlı değil. Türk futbolunun efsane isimlerinden Hami Mandıralı, Trabzon’dan Almanya’ya uzanan hayatının farklı duraklarını anlattı. Fenerbahçe'nin yeni uzunu Joffrey Lauvergne ile renkli kariyerini konuştuk.

Vakıfbank ve Milli Takım Başantrenörü Giovanni Guidetti ile farklı hobileri üzerine sohbet ettik. Gazeteci Serdar Kuzuloğlu’ndan ise teknolojinin ve hayatın değişimini dinledik.

Hız temalı sayıda Kaan Kural, yakın zamanda hayatını kaybeden efsane koç Tex Winter’ı yazdı. Murat Murathanoğlu ise NBA’in yarım asırlık dönüşümünü kaleme aldı. Orkun Çolakoğlu, Beşiktaş’ın tartışılan yıldızı Ricardo Quaresma’yı artılarıyla ve eksileriyle inceledi. Toprak Saha bölümünde ise İlhan Özgen’in kaleminden Günter Netzer var.

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi