socratesXreflect_alt
Rüya

Şubat 2018 #35

Socrates Dergi 35. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates, 35. sayısında NBA All-Star organizasyonunun son 20 yılını masaya yatırıyor ve merkez kortuna ‘Rüya’ başlığını taşıyor.

Şubat 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Shaquille O’Neal, Vince Carter ve Dwight Howard...

Bu üç ismin de yer aldığı 30 maddelik kapak dosyasında, All-Star’ın son 20 yılından öne çıkan başlıklar var. Yazarları arasında Murat Murathanoğlu, Kaan Kural, Yiğiter Uluğ, Orkun Çolakoğlu ve Selçuk Ernak gibi isimlerin de yer aldığı bu maddeler içinde, Milano’daki Shaquille O’Neal-Gülben Ergen buluşmasından tutun, Mehmet Okur’un All-Star serüvenine kadar birçok çarpıcı detay yer alıyor. Sinan Güler ve Kaan Kural’ın seçimleriyle oluşan All-Star kadroları da dosyanın parçalarından biri...

Socrates’in 35. sayısındaki içerikler bunlarla da sınırlı değil... Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Chelsea’nin Fransız yıldızı N’Golo Kante, oyuncu Mert Fırat ve Türkiye’nin voleybol efsanelerinden Özlem Özçelik’le gerçekleştirilmiş röportajlar da bu ay sayfalarımızda yer alıyor.

Şubat 2018 sayısında ayrıca; Kaan Sezyum’un kaleminden Cenk Tosun’un ilk maçı, Nevşin Mengü’nün sorularıyla Türkiye güreşinin yükselen yıldızı Yasemin Adar’ın hikâyesi ve 14 sayfalık Pyeongchang 2018 Kış Olimpiyatı dosyası var.

Trabzonspor efsanesi Orhan Çıkırıkçı röportajı ve sinema yazarı Evrim Kaya’nın gözünden Luc Besson’un unutulmaz filmi Derinlik Sarhoşluğu da dikkat çeken içerikler arasında...

Socrates’i 1 Şubat’tan itibaren; gazete bayileri, kitapevleri, zincir marketler ve socratesdergi.com’da bulabilirsiniz.

Yılın en kısa ayında, en tez vakitte buluşmak dileğiyle...

Socrates Dergi