Eşitlik

Kasım 2017 #32

Socrates Dergi 32. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Kasım sayısının kapağında, NBA’in üç yıldızı; Kevin Durant, LeBron James ve Kyrie Irving yer alıyor. 2017-18 sezonundan beklentilerin, ‘süper takımlar’ın, değişen güç dengelerinin işlendiği bölümde Kaan Kural ve Orkun Çolakoğlu’nun sezon beklentileri ve analizleri de bulunuyor.

Ana konusu ‘Eşitlik’ olan sayının ‘Merkez kort’ bölümünde ayrıca; Türk futbolunun genç yıldızı Enes Ünal, ilk kadın hakem Lale Orta, milli voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti ile yapılmış röportajlar ve Nevşin Mengü’nün tenis tarihinin tartışmalı figürü Margaret Court’a dair bir yazısı da var.

  1. sayıda, ana konu haricindeki içerikler de dikkat çekici... Bunların başında da Formula 1’in süper yıldızı Sebastian Vettel, imza penaltısıyla tarihi adını yazdıran Antonin Panenka, Anadolu Efes’in ABD’li skoreri Errick McCollum, Avrupa basketboluna önemli bir iz bırakan Trajan Langdon ve Türk bisikletinin yükselen yıldızı Ahmet Örken ile yapılmış röportajlar yer alıyor.

Dergide ayrıca; Alex Ferguson’ın Manchester United’daki ilk yıllarının, Ercan Taner ve Barbaros Talı’nın ağzından TRT ekolünün, Björn Borg-John McEnroe rekabetini beyazperdeye aktaran sinema filminin ve Moğolistan’ın ıssız çöllerine uzanan bir golf macerasının detayları da kendilerine yer bulmuş durumda.

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi