Zaman

Mart 2017 #24

Socrates Dergi 24. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates’in 24. sayısı raflardaki yerini aldı. Derginin bu ayki ana konusu zaman, kapakta ise; dünü, yarını ve bu uzun yolun ortasındaki ‘şimdiyi’ konuştuğumuz Gheorghe Hagi var!

Atahan Altınordu’nun, Hagi ile Romanya’daki buluşmasından çıkan 22 sayfalık özel röportaj, Merkez Kort bölümünün de girişinde yer alıyor. Bülent Korkmaz’dan Hasan Şaş’a, Popescu’dan Faruk Süren’e birçok ismin Hagi’ye bizzat soruları da yine aynı sayfalarda.

Lefter’in bir de uzak zamanları vardı... Fenerbahçe efsanesinin pek bilinmeyen Afrika macerasını, en güzel zamanlarını artık geride bırakan Bernie Ecclestone’u ve kendi zamanının öncüsü Oscar Robertson’ın profilini yine 24. sayının sayfalarında bulabilirsiniz.

Zaman bir sporcu için ne ifade eder? Ya da sporun içerisindeki her aktör için aynı şekilde mi işler? Tüm bu soruları, Sinan Güler yanıtladı. Ege Üniversitesi Eski Felsefe Bölüm Başkanı Nilgün Toker’in son Federer-Nadal finalini işlediği makalesi ve romancı Şebnem İşigüzel röportajı da sporu, sanat kanadından yakalamak isteyenler için birebir.  

Avrupa futbolunun iki devi de sizi, 24. sayıda bekleyenler arasında. Thomas Müller ve Antoine Griezmann’ın yanı sıra, NBA öncesi son durak olarak Darüşşafaka Doğuş’u tercih eden Ante Zizic röportajlarını da yeni sayıda bulabilirsiniz.

Sözlü tarih bölümünün bu ayki konuğu ise, Türk motor sporları dünyasının unutulmaz figürlerinden Renç Koçibey. ‘Paşa’nın hayatını ve kariyerini en yakınlarından dinledik.

Yeşil sahaların stil ikonu Xabi Alonso, koç Çetin Yılmaz’la, 90’ların sonunda ülkemize uğrayan Charles Shackleford; bir başka koç Ali Ton ile de ‘March Madness’ sohbeti; Milena Rasic, Fabian Cancellara, Zbigniew Boniek ve çok daha fazlası yine Mart sayısında!

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi