Şans

Şubat 2017 #23

Socrates Dergi 23. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates’in 23. sayısı raflardaki yerini aldı. Türkiye’de adını unutulmazlar arasına yazan Alex de Souza’nın kapağını süslediği sayı, ‘Şans’ ana teması üzerine kurulu.

Ana konunun yer aldığı ‘Merkez Kort’ bölümünün girişinde de yine Alex var. Brezilyalı efsanenin Fenerbahçe’yi bıraktıktan sonra verdiği en geniş röportajlardan biri, açılışı yapıyor. Şubat ayında tüm Türkiye’de satışa sunulacak Alex biyografisini kaleme alan Marcos Eduardo Neves’in makalesi ve uzun yıllar ona rakip olan Hürriyet Güçer’in görüşleri 20 sayfalık dosyanın diğer parçaları.

Okan Buruk ve milli voleybolcular Özge-Gözde Kırdar ile yapılan sohbetler, ana bölümün diğer öne çıkan içerikleri. Makûs talihini bir türlü yenemeyen Portland Trail Blazers ve belki de hayatını, kendisini bir uçak kazasından kurtaran şansına borçlu olan Uli Hoeness yazılarını da bu bölümde bulabilirsiniz.

Poker bir şans oyunu mu? Bowlingci Bill Fong o son lobutu düşürse daha mı iyiydi? Steven Kruijswijk bir daha İtalya Bisiklet Turu’nu kazanmaya yaklaşacak mı? Judd Trump mücadele ettiği çağın kurbanı mı? Tüm bu sorular da yeni sayının sayfalarında cevap bulacak.

23 numaranın öne çıkan diğer içerikleri, Ekpe Udoh ve Dirk Nowitzki söyleşileri. Basketbolseverler için yine Mike D’Antoni ve ligi şu sıralar kasıp kavuran Russell Westbrook yazıları da mevcut. Hem spor hem de edebiyat tutkunları ise John Berger’ın motosiklet hikâyesine ve Futbol Ateşi’nin yazarı Nick Hornby ile yapılan röportaja son sayıda göz atabilirler!

mailbox
Tüm Socrates sayıları elinin altında

Aboneliğin boyunca Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi ücretsiz kapına gelsin.

hand mirror
Sana özel bir Socrates deneyimi

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

hands of god
İlk adımı at

Tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için dilediğin abonelik seçeneği ile yola çık.

Socrates Dergi