Güç

Kasım 2016 #20

Socrates Dergi 20. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates’in 20. sayısı raflardaki yerini aldı. Derginin bu ayki ana konusu güç; spor dünyası ile ‘güç’ kavramının kesişim kümesinde en büyük yerlerden birine sahip olan Michael Jordan ise son sayının kapağında!

Merkez kort bölümünün girişinde, 28 sayfalık özel Jordan dosyası yer alıyor. 720 sayfalık _Michael Jordan: The Life _kitabının yazarı Roland Lazenby’ın hem röportajı hem yazısı ve ESPN yazarı Wright Thompson’ın efsaneyi analizi dosyanın önemli parçalarından. Sinan Güler’in bir basketbolcu gözüyle Jordan’ı anlattığı yazı ve özel posterler de yine ana konunun girişini süslüyor.

Kaan Kural’ın Shaquille O’Neal yazısı ve LeBron James’in görüşleri de yine ‘güç’ üzerinden yürüyor. Ardından, Amerika’dan Avrupa’ya geçiş yapıyoruz. İtalyan sporları arasındaki güç değişimini, Calcio kitabının yazarı John Foot’a sorduk. Ivan Lendl, Mike Tyson, Valerie Adams ve Zydrunas Savickas gibi isimler de güçlü yönleriyle ana konu bölümündeler.

  1. sayının ana röportajlarındaysa farklı noktalara ve ilginç karakterlere gidiyoruz. Kasım söyleşileri arasında, İsveç’in yaşayan efsanesi Henrik Larsson, Lance Armstrong’un en yakınlarından eski Fransa Turu şampiyonu Floyd Landis ve dört kez dünya şampiyonu snooker’cı John Higgins var.

Öte yandan İlyas Tüfekçi röportajı ve Mahir Ünsal Eriş’in futbol hikâyesi de Kasım sayısının konuları arasında...

Sana özel bir Socrates deneyimi

Abone olarak Socrates'teki gerçek, şeffaf ve kaliteli hikâyelere erişin.

Tüm Socrates sayıları elinin altında

Socrates dergi arşivine sınırsız erişim sağla, dilersen basılı dergi kapına gelsin.

İlgi alanlarına göre sana özel içeriklere eriş

Kendi okuma listeni oluştur, ilgi alanlarını takibe al, sana özel hazırlanan içerik listelerine ulaş.

Daha sonra okumaya devam et

İlgini çeken içerikleri kaydet ve dilediğin zaman tekrar okumaya kaldığın yerden devam et.

Socrates Dergi