facebook_pixel

İspanya Turu’nda Etap Değişiklikleri

2017 İspanya Turu’nun başlamasına kısa süre kala yarış etaplarında gidilen değişikliklere kısaca göz atalım.

Alberto Contador’un Mirası

Alberto Contador, başarılar ve şüphelerle dolu ışıltılı kariyerini İspanya Bisiklet Turu’nun ardından sonlandıracağını açıkladı.

Hansen’ın Rüyası 18’de Bitti

Üst üste tam 18 Büyük Tur’da yarışan Adam Hansen için, bu yakalanması zor seri sona geldi.

Michael Rasmussen: Açık Yaralar

Michael Rasmussen 2007 Fransa Turu’nu kazanmaya çok yakındı. Sonra, aniden yarıştan atıldı. Danimarkalı isimle hayatını değiştiren yarışı konuştuk. Öncesiyle, sonrasıyla…

İki Yüz

Dördüncü kez Fransa Bisiklet Turu’nu kazanan Chris Froome’un karakterini ve kariyerini Britanyalı gazeteci Edward Pickering’e sorduk.

İnsan ve Makine

Chris Froome’u yenmek neden bu kadar zor? 2017 Fransa Bisiklet Turu’nun sonuna yaklaşırken farklı yönleriyle Chris Froome portresi.

Romain İmparatorluğu

1985’ten beri Fransa bisikletteki yeni şampiyonunu bekliyor. 1990 doğumlu Romain Bardet, 2017 Fransa Bisiklet Turu’nda bu hasreti dindirecek mi?

Podcast: 2017 Fransa Bisiklet Turu Nasıl Başladı?

2017 Fransa Bisiklet Turu nasıl başladı, geride kalan etaplarda neler yaşandı? Caner Eler ile İnan Özdemir olaylı ilk haftayı değerlendirdi.

Peter Sagan ve Soru İşaretleri

Peter Sagan, dördüncü etabın sonundaki sprintte Mark Cavendish’e yaptığı hareketin ardından yarış dışı kaldı. Arkasında soru işaretleri bırakarak…

Suçlar ve Kabahatler

Bir kaza ve karar sonucunda Mark Cavendish ile Peter Sagan, 2017 Fransa Bisiklet Turu’nun dışında kaldı. Olaylı günden notlar.

Hayat Var

Andy Schleck başarılar ve hayal kırıklarıyla dolu bisiklet kariyerini, emeklilik dönemini, yeni hayatını Socrates’e anlattı.

2017 Fransa Bisiklet Turu’nda İzlenecek 29 Şey!

2017 Fransa Bisiklet Turu’ndan neler bekliyoruz, istiyoruz, diliyoruz? Almanya’dan başlayacak yarış öncesinde 29 maddelik bir liste.

Podcast: 2017 Fransa Bisiklet Turu Rehberi

2017 Fransa Bisiklet Turu, 1 Temmuz Cumartesi günü başlıyor! Büyük yarışı Caner Eler, İnan Özdemir ve Onur Erdem konuştu.

Bisikletin Sahne Arkası: All For One

Pelotonun en popüler takımlarından Orica-Scott’ın beş yıllık serüvenini anlatan All For One belgeselinin fragmanı yayınlandı.

Şans Kapıyı Kırınca

Taylor Phinney, 2017 Fransa Turu’nun en güzel öykülerinden biri olacak. Sadece katılımıyla bile…