Gerçekleşen Hayaller

Ben Simmons, geç de olsa çaylak sezonuna başladı. Aradan geçen bir yılda neler değişti ve onun için sırada ne var? Avustralyalı oyuncu anlatıyor.

Hep Aynı Şarkı

NBA’de oyun, sistemler, başroller değişiyor ve tek bir şey aynı kalıyor: San Antonio Spurs.

İnfografik: NBA’de 2017-2018 Sezonu

NBA’de yeni sezon başladı. 2017-2018 sezonuna dair bilmeniz gerekenleri derledik. Takaslar, yeni formalar, istatistikler ve daha fazlası infografiğimizde.

NBA’de Yeni Sezon: 2017-2018

NBA’de yeni sezon başlıyor! Caner Eler, İnan Özdemir, Onur Erdem ve Buğra Balaban, Warriors’a karşı kurulan süper takımları konuştu.

NBA Fantasy’nin Sürpriz Kartları

NBA Fantasy’de draft sırasında arka planda kalan bazı isimler sezon boyunca takımınıza ciddi katkılar verebilir. Yeni sezon başlarken Mert Büberoğlu yazdı.

Eski İkinci Yeni Birinci: Kevin Durant

Kevin Durant’in Oklahoma kariyeri büyük umutlarla başlamış ama hüsranla noktalanmıştı. Şimdi ise zirvede kalmak için en doğru yerde…

Sert Çocuk: Ante Zizic

Ante Zizic hayallerinin peşinden gitti ve NBA’deki ilk maçına çıkmaya çok yaklaştı. Kendisiyle Mart sayısına konuşmuştuk.

Sürece Güven

Sam Hinkie bir aziz mi yoksa günahkâr mı? 76’ers’ı NBA’in en eğlenceli takımlarından birine dönüştüren devrik liderin izlerini takip edelim…

İnfografik: EuroLeague 2017-2018 Sezonu

EuroLeague’de yeni sezon bu akşam başlıyor. Socrates ekibi de yeni sezona dair bilmeniz gereken hemen her şeyi bir infografikte topladı.

NBA Fantasy’de Joker Oyuncular

NBA’de yeni sezona iki haftadan az süre kalmışken NBA Fantasy’de takımlar kuruluyor. Peki sizi başarıya götürebilecek farklı tipte oyuncular kimler?

Yeniden İstanbul’da: David Blatt

David Blatt, NBA ve Maccabi söylentileri arasında bir yıl daha İstanbul’da. Koçla değişen Daçka’yı, NBA hedeflerini ve Igor Kokoskov’u konuştuk.

Bir Kuşun En İyi Öttüğü Yer

Tamika Catchings kadın basketbolu için bir sembol. Cem Pekdoğru, yarım kalan bir yazıdan yaklaşık bir yıl sonra Catchings’le konuştu.

En İyi 5’ten Geriye Kalanlar

EuroBasket 2017 sona erdi ve turnuvanın en iyi 5 oyuncusu belli oldu. Bu özel oyuncuların turnuva günlerini yeniden hatırlayalım.

Kevin Durant’in Fake Hesapları

Kevin Durant, saha dışı olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Sırada Durant’in kullandığı fake sosyal medya hesapları var.

Sixers’ın Uluslararası Planı: Furkan Korkmaz

EuroBasket 2017’de harika görünen Furkan Korkmaz, Philadelphia için ‘Süreç’ten sonraki süreci temsil ediyor.