Büyük Üçlü’den Sonrası

James Harden, sonunda MVP ödülüne layık görüldü. Thunder’ın bir zamanlar sahip olduğu ‘Büyük Üçlü’, Batı Konferansı’nın kaderini tayin etmeye devam ediyor.

Draft’in Kazananları

Perşembe gecesi geride kalan 2018 NBA Draft’inde ilk turu kârlı kapatan altı takıma göz atıyoruz.

Şampiyon Golden State, LeBron Nereye Gidecek?

Golden State Warriors, son dört yıldaki üçüncü şampiyonluğuna uzandı. Geriye ise büyük bir soru işareti kaldı: LeBron James yeni sezonda hangi takımın formasını giyecek?

Sayılarla 2018 NBA Final Serisi

2018 NBA Şampiyonu kim olacak? Golden State Warriors mı, Cleveland Cavaliers mı? Sayılarla bakalım.

“Tebrikler”

Daryl Morey, Golden State Warriors’ı yıkmak için her şeyi yaptı. Olmadı. Sezonun son maçının ardından söyleyeceği tek bir kelime vardı. Bizim de öyle…

La Decima’ya Karşı La Zocima

Fenerbahçe Doğuş ikinci, Zeljko Obradovic ise onuncu EuroLeague şampiyonluğunun peşinde. Real Madrid cephesinde ise aynı büyülü başarının planları yapılıyor…

19 Yıl Sonra

Belgrad’da beklenen gün geldi çattı. Fenerbahçe Doğuş, Final Four’daki ilk maçında Zalgiris’le karşı karşıya. 1999’dan beri ilk dörtlü finalini oynamaya hazırlanan Kaunas ekibini kaptan Paulius Jankunas, Edgaras Ulanovas ve Eurelijus Zukauskas’la mercek altına aldık.

EuroLeague’de Final Four Zamanı

EuroLeague’de sezon finali Belgrad’daki Final Four’da gerçekleşiyor. Fenerbahçe Doğuş’un art arda ikinci şampiyonluğunu aradığı dörtlü finalin katılımcılarına göz atıyoruz.

Sayıların Işığında: NBA Konferans Finalleri

NBA Konferans Finalleri başladı. Cleveland Cavaliers-Boston Celtics ve Houston Rockets-Golden State Warriors serilerine istatistiklerin ışığında bakalım.

NBA’de Konferans Finalleri Heyecanı

NBA’de birkaç günlük ara artık yerini Konferans Finalleri’nde bırakıyor! Peki eşleşmelerde zafere ulaşan takımlar hangileri olur? Orkun Çolakoğlu ve Kaan Kural’a sorduk…

Solucan

Dennis Rodman’a, ince fiziği nedeniyle ‘solucan’ lakabı uygun görülmüştü. Bu, hakkında bildiğimiz nadir gerçeklerden biriydi. Yapbozun diğer parçalarını tamamlamak ise hayal gücümüze kaldı…

Che’nin Yolu

Koç Nestor ‘Che’ Garcia, Güney Amerika’da elde ettiği saygın kariyerini bu sezon başında Avrupa’ya taşıdı. Arjantinli çalıştırıcıyla Fuenlabrada günlerini, Bahia Blanca’yı, Venezuela’yı ve gelecek hayallerini konuştuk.

Hâlâ Dün Gibi

LeBron James play-off tarihin en iyi performanslarından birini Toronto karşısında ortaya koydu. Ve övgüler, yaptıklarını anlatmakta hafif kalıyor.

Sayıların Işığında Konferans Yarı Finalleri

NBA’de play-off heyecanı tam gaz devam ediyor. Konferans yarı finallerinde kimler öne çıkar, hangi takımlar avantajlı? Dört serinin detaylı istatistiksel analizi…

Seni Kimsenin Benimsemediği Şekilde Benimseyecekler

Orlando’nun draft ettiği, sonrasında ise takas yoluyla Oklahoma’nın yolunu tutan Oladipo, her şeyin başladığı yerde, Indiana’da kendini buldu. Şimdi, genç ismin bu dönüşüme dair söyleyecekleri var..