facebook_pixel

NBA’de İttifak Çağı

NBA’de Warriors ve Cavaliers’ın çıktığı basketbol seviyesi hem takım yöneticilerini hem de oyuncuları yeni ittifaklar aramaya itiyor.

Bir Gün Tek Başına

NBA’de 2016-2017 sezonunu triple-double ortalamalarıyla bitiren Russell Westbrook, ‘En Değerli Oyuncu’ (MVP) seçildi. Tarihi yolculuğu hatırlayalım.

Mütevazı Tehlike

2017 NBA Draft’ı geldi çattı. İlk sıradan seçim hakkı önce Celtics ardından da Philadelphia’nın oldu. Değişmeyen şey ise seçilecek isim, Markelle Fultz…

Ateşini Yolla

18 yaşında, atlet, savunmacı, şutör… Fransa basketbolunun geleceği Frank Ntilikina, NBA kapılarına dayandı bile!

Hasat Zamanı

LaVar Ball, çocuklarını birlikte oynatmaya başladığında en küçükleri dört yaşındaydı. En büyükleri Lonzo ise bugünlerde NBA’in kapısını aralamakla meşgul.

İsmail ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, İspanya’daki Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’na katılan milli takımımızın tecrübeli oyuncusu İsmail Ar ile buluştu. ‘Antrenman yolunda’ tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

“Fenerbahçe taraftarı zoru başardı”

Fenerbahçe Basketbol Takımı bu sezona damga vurdu. Başarının arkasında ise bir tezahürat vardı. “Güneşimi Kaybettim” şarkısını seslendiren Mithat Körler, sezonun tezahüratını yorumladı.

Özgür ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, İspanya’da düzenlenecek Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’na katılacak milli takımımızın kaptanı Özgür Gürbulak ile buluştu. ‘Antrenman yolunda’ tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

Cleveland ve Sıradaki Hamle

Cleveland Cavaliers için önümüzdeki sezon hayati önem taşıyor ve Warriors’a karşı yapabilecekleri en iyi hamle Paul George gibi görünüyor.

Birsel ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Çekya’da düzenlenen Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’na katılan ‘Potanın Perileri’nden Birsel Vardarlı Demirmen ile buluştu. ‘Antrenman yolunda’ tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda.

Aksiyon ve Reaksiyon

2017 NBA Finalleri Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers rekabetinin üçüncü perdesine sahne oldu. Kazanan bu kez Steve Kerr’ün öğrencileriydi.

Stephon Marbury’nin İkinci Evi

Stephon Marbury’nin hayatını anlatan Çin yapımı film Temmuz ayından itibaren -şimdilik yalnızca Çin Halk Cumhuriyeti’nde olmak üzere- beyaz perdede.

Aykırı

Allen Iverson, 1996’da NBA’e adım attı ve uzun yıllar ligi etkiledi. Iverson’ı ilk sıradan seçen, dönemin Philedelphia 76ers Genel Menajeri Brad Greenberg yıldızını anlattı.

Halef

Predrag Danilovic, Sasha Djordjevic, Dejan Bodiroga… Yugoslav basketbol okulu, daima en büyük sahne için mezun verdi̇. Bugünlerde de bir devir

2017 NBA Finalleri: Sayılar Ne Diyor?

Yazan: Burak Tekin Özellikle Brexit ve ABD Başkanlık seçimlerinden sonra genel olarak sayılara ve istatistiklere karşı bir güvensizlik oluştu. (Merak