facebook_pixel

Tim Duncan: “Adaları Unutmayın”

İrma Kasırgası ABD anakarası kadar Karayipler’deki adalara da büyük zarar verdi. Virgin Adaları’nda büyüyen Tim Duncan’ın sizlerden bir ricası var.

Isaiah Thomas’ın Boston’a Vedası

Boston Celtics, Isaiah Thomas’ın kariyerinin gidişatının değiştiği yerdi. Şimdi ise evim dediği Boston şehrine veda zamanı…

Kritik Viraj: Letonya

Türkiye, EuroBasket 2017’de bir üst turda İspanya’yla karşılaşmamak için Letonya’yı yenmek zorunda. Bu önemli karşılaşma öncesi Letonya’nın öne çıkan özelliklerine göz atalım.

EuroBasket 2017: C ve D Grubu’nda Son Dönemeç

EuroBasket 2017’de son grup maçlarına gelinirken Caner Eler, Onur Erdem ve Buğra Balaban C ve D gruplarını değerlendirdi.

Ev Sahibi Etkisi

Türkiye, EuroBasket 2017’de gruptan çıkmayı garantiledi. Hiçbir zaman takımını yarı yolda bırakmayan basketbol izleyicisi, bu genç takımın da her maçında yanında.

Tecrübe: Semih Erden

Semih Erden 2010’daki Milli Takım’dan kalan iki isimden biri ve tecrübesi, kabuk değiştiren kadroda kritik bir rol oynuyor.

Kenetlenme Zamanı

EuroBasket’e günler kala Milli Takım’ın en tecrübeli oyuncularından Semih Erden, büyük şampiyonalarda takım ruhunu nasıl ayakta tuttuklarını anlattı. Semih’e göre işin sırrı oyuncuların asla birbirini yarı yolda bırakmamasında.

Furkan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, 12 Dev Adam’ın genç yıldızı Furkan Korkmaz ile antrenman yolunda buluştu. Furkan EuroBasket hazırlıklarını, şampiyonadan beklentilerini anlattı.

Ailenin Yılmayan Basketbolcusu

Sinan Güler için basketbol bir aile geleneğiydi. Basketbolun içinden gelen ailesi, kariyeri boyunca yanındaydı. Şimdi o da Milli Takım arkadaşlarının her daim yanında olmaya çalışıyor.

Destek Verme Sırası Doğuş’ta

Doğuş Balbay, çok genç yaşta A Milli Takım kapısını aralamıştı. Artık o dönem gördüğü desteği yeni jenerasyona aktarma zamanı…

Fırtınadan Sonra

Cleveland Cavaliers ile Boston Celtics NBA’de yılın takasına imza attı. Peki Kyrie Irving’in ayrılma isteğiyle başlayan takas sürecinden kim kârlı çıktı?

Doğuş ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın tecrübeli ismi Doğuş Balbay’la kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu.

Sinan ile Antrenman Yolunda

Irmak Kazuk, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 12 Dev Adam’ın kaptanı Sinan Güler’le kamp öncesi Antrenman Yolunda buluştu, tüm merak ettiklerini sordu. Bu eğlenceli sohbetten parçalar videomuzda…

Satırbaşları #29

Socrates’in 29. sayısı bugünden itibaren bayilerde. Yeni sayıda neler var? Konular, röportajlar ve özel dosyalardan bazı satırbaşları hemen aşağıda…

Lamar Odom: “Ölümle El Sıkıştım”

Lamar Odom, kendisini ölümün kıyısına getiren uyuşturucu bağımlılığına dair samimi bir metin kaleme aldı.