Socrates Web Beta v1.0

 
Futbol Basketbol Tenis Bisiklet Diğer Sporlar

AnasayfaAbonelik

https://www.socratesdergi.com/wp-content/uploads/2019/01/home1.jpg

Socrates’li Ol!

Socrates Dergi’de artık yeni abonelik paketleri var. Premium Abonelik ile gerçek bir Socrates’liye yakışır şekilde hem dergi aboneliğine, hem dijital aboneliğe ve çok daha fazlasına sahip olabilir, Socrates’e en büyük desteği verebilirsin.

Dijital Abonelik ile her yeni sayının e-dergi versiyonuna ulaşabilir, aboneliğin süresince bugüne kadar çıkan tüm Socrates Dergi arşivine cebinden, tabletinden ve bilgisayarından çok şık bir şekilde erişebilirsin.

Dergi Aboneliği ile her zaman olduğu gibi derginiz bayiiler ile aynı anda ve artık UPS kargo güvencesiyle kapınızda. Tabii ki diğer tüm aboneliklerde olduğu gibi avantajlı fiyat imkanıyla.

*: Dijital Dergi üyeliğinizi başlatmak için satın alımı gerçekleştirdikten sonra e-postanıza gelen linkten adımları takip etmeniz gerekmektedir.

https://www.socratesdergi.com/wp-content/uploads/2018/12/studyo-logo-04-160x160.png
https://www.socratesdergi.com/wp-content/uploads/2018/12/SOCRATES-DUKKAN-LOGO-1-160x160.png

Bu sitede yer alan yazı, makale, fotoğraf, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. Can Sanat Yayınları Yapım ve Dağıtım Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın sitede yayımlanan eserler kısmen veya tamamen kaynak gösterilerek dahi çoğaltılamaz, yayımlanamaz, işlenemez, umuma iletilemez ve temsil edilemez.