Ali ÇOLAK

Aralık 2015'ten beri Socrates'te çalışıyor. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Bisiklet ve basketbol en çok ilgilendiği sporlar.

Aras YETİŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun oldu. 2015'ten beri Eurosport Türkiye'de spikerlik ve Socrates'te editörlük yapmakta. Tenis ve snooker'la ilgileniyor.

Atahan ALTINORDU

2006'da girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden hâlâ mezun olmadı. 2009'dan bu yana spor medyasında çalışıyor. Giderek azalan spora ilgisini canlı tutmaya çabalıyor.

Banu YELKOVAN

Gazeteciliğe Radikal'de başladı. Four Four Two'da genel yayın yönetmeni olarak çalıştı. CNN Türk ve NTV Spor'da televizyonculuk yaptı. Bugünlerde Socrates'in Almanca edisyonunun yazı işleri müdürü.

Buğra BALABAN

Koç Üniversitesi çıkışlı. Socrates'te editörlük, Eurosport ve Tivibu'da spor anlatıcılığı yapmakta... Zamanının çoğunu NBA ve Avrupa basketboluyla geçiren bir istatistiksever.

Caner ELER

2006'dan beri Eurosport Türkiye'de spiker. NTV Spor ve D-Smart'ta spiker-yorumcu olarak çalıştı. Radikal, Four Four Two, GQ gibi mecralarda yazarlık yaptı. Socrates'in genel yayın yönetmeni. Aynı zamanda beIN Sports'ta basketbol yorumluyor.

Cem PEKDOĞRU

1988 Tekirdağ doğumlu. İstanbul Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu. Kitap çevirmenliği ve editörlükle iştigal ediyor. Şu sıralar Socrates'in Almanca edisyonu için çalışıyor.

Emre GÜRKAYNAK

Üniversite eğitiminin yanı sıra, Eurosport ve Tivibu Spor’da spikerlik yapıyor. Bisiklet, futbol, basketbol başta olmak üzere başka şeyler de anlatıyor. Socrates editörlerinden.

Fatih DEMİRELİ

1983 Münih doğumlu. Sportal, Sport1 ve Spox'ta yaptığı görevlerinin dışında uzun süre Bundesliga'da çalıştı. Başına ve araya gazetecilik ve işletme eğitimlerini de sıkıştıran Fatih, Socrates'in Almanya projesi için 2016'da buraya transfer oldu.

İlhan ÖZGEN

Marmara Üniversitesi'nden mezun oldu. 2013'ten beri spor medyasında çalışıyor. Futbol tarihi ile ilgileniyor. Socrates'te editör olarak görev yapıyor.

İnan ÖZDEMİR

2009'da girdiği Galatasaray Üniversitesi'nden mezun olmaya çalışıyor. 2010'da girdiği spor medyasında ise Eurosport Türkiye'de internet sitesi editörlüğü ve spikerlik yaptı. Şu sıralar Socrates'te editör.

Kutay ERSÖZ

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden 2007 yılında mezun oldu. 2009'den beri spor medyasının çeşitli alanlarında çalıştı.

Onur ERDEM

Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu. Haberciliğe Radikal'de başladı, 2008-2015 yılları arasında NTV Spor'da çalıştı. Kuruluşundan beri Socrates'in yazı işleri müdürü olarak görev yapıyor.

Orkun YEŞİM

Haberciliğe Açık Radyo’da başladı. Eurosport’ta haber editörü ve spikeri, NTV Spor’da dış haber editörü ve program yapımcısı olarak çalıştı. Al Jazeera'de spor prodüktörlüğü yaptı. Şimdilerde Socrates'te Projeler ve Reklam Direktörü.

Ozan Can SÜLÜM

Aktif sporu bırakınca spor basınına girmek için uğraştı. 8 yıldır spikerlik, sunuculuk, editörlük ve yazarlık yapıyor. En sevdiği spor hentbol.

Sevecen TUNÇ

Boğaziçi Üniversitesi ekonomi mezunu. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Atatürk Enstitüsü'nde tamamladı. Ulusal ve uluslararası çeşitli yayınlarda yazıları yayınlandı. Doktora çalışmasına ve spor tarihi üzerine araştırmalarına devam ediyor.

Uğur Ozan SULAK

1993 doğumlu. Eurosport ve beIN Sports'ta spikerlik yapıyor. NBA, NCAA ve Avrupa basketbolu ilgi alanları. NBA Türkiye'yle başladığı dergiciliğe Socrates'te devam ediyor.

Diğer Yazarlar